Spannabis 2023: Największe wydarzenie konopne w Europie już w ten weekend

Informacje

W ten weekend Spannabis 2023 będzie największym wydarzeniem związanym z konopiami indyjskimi w Europie. Targi w Barcelonie i towarzyszące im wydarzenia są najpopularniejsze w Europie. To wydarzenie jest wyjątkowe ze względu na atmosferę, lokalne przepisy i ludzi. WeedNews.pl będzie relacjonować wydarzenie Spananbis dla tych, którzy nie mogą w nim uczestniczyć. W tym artykule przedstawiamy również wydarzenia towarzyszące. Oto więcej informacji

Spannabis 2023, największy festiwal konopi w Europie już w ten weekend

Spannabis to największy festiwal konopi indyjskich w Europie. Od 2002 roku miłośnicy konopi z Europy i całego świata zjeżdżają się do Barcelony. Już za kilka dni Fira Cornella w Barcelonie stanie się światową stolicą tego zioła. Jak co roku.

Wystawcy

W Spannabis 2023 weźmie udział ponad 340 wystawców z całego świata. Są to najlepsze marki na świecie, niezależnie od tego, czy chodzi o nasiona, nawozy czy sprzęt do uprawy.

Spananbis to wydarzenie zdominowane przez THC, więc jest mało prawdopodobne, że zobaczysz producentów suszu CBD.

Lista wystawiających się firm znajduje się na stronie T U T A j.

Wydarzenia towarzyszące Spannabis 2023

Spannabis, festiwal konopny, ma wiele wydarzeń towarzyszących, które są mniej lub bardziej powiązane. Co wydarzy się w tym roku?

Konferencja ICBC - Czołowi eksperci branży konopi indyjskich z całego świata spotkają się w Auditori Cornella na Międzynarodowej Konferencji Biznesowej Konopi B2B w dniu 9 marca 2023 r., dzień przed Spannabis. Spannabis nawiązał współpracę z International Cannabis Business Conference (ICC) w 2019 roku. Współpraca okazała się wielkim sukcesem. Międzynarodowa Konferencja Biznesowa Cannabis była największym wydarzeniem B2B w Hiszpanii od samego początku.

Aby uzyskać więcej informacjiInternationalcbc.com .

Spannabis Champions Cup to bez wątpienia jeden z największych pucharów w Hiszpanii, a także jeden z największych na świecie. Edycja 2023 Spannabis Cup będzie pierwszą, w której oprócz jury VIP zasiądzie także jury ogólne. To jury przyzna własne nagrody.

Ceremonia wręczenia nagród jury VIP odbędzie się 10 marca 2023 r. o godz. 19:30 w audytorium Spannabis. Ceremonia wręczenia nagród jury popularnego odbędzie się w nocy 10 marca o godzinie 21:00 w jednym z lokali w centrum Barcelony. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na przyjęcie.

World Cannabis Conference - Dziewiąta edycja World Cannabis Conference z udziałem Spannabis odbędzie się w 2020 roku. W nowej edycji wezmą udział osobistości naukowe, medyczne i polityczne, a także przedstawiciele branży konopi indyjskich.

World Cannabis Conference to wydarzenie wzorcowe, które prezentuje postępy i wysiłki poczynione w branży konopi indyjskich. World Cannabis Conference bada wiele wymiarów tej kontrowersyjnej rośliny poprzez bloki tematyczne, takie jak fora i specjalne konferencje. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.worldcannabisconferences.com

Royal Queen Seeds zaprezentuje swoją nową linię nasion F1. Odbędzie się to tuż przed otwarciem bram Spannabis. W pobliskim hotelu Novotel odbędzie się uroczyste śniadanie, po którym nastąpi premiera linii nasion RQS F1. WeedNews.co.uk otrzymało zaproszenie od Royal Queen Seeds do relacjonowania tego wydarzenia. Prezentacja odbędzie się o godzinie 10:00 w dniu 10.03.20223.

BARCELONA to świetne miejsce na organizację wydarzenia. Barca od lat jest europejską stolicą konopi. Stosunkowo ciepły klimat, susz z najwyższej półki, koncentraty i kluby konopne, niesamowita atmosfera miasta, plaża i wiele więcej tworzą niesamowitą atmosferę.

Sprawdź nasz kanał na Facebooku w sobotę w południe, aby zobaczyć naszą transmisję NA ŻYWO ze Spananbis!

Wszystkie informacje i bilety są dostępne na stronie wydarzenia TUT A J.

Włochy: Sąd Najwyższy orzekł, że uprawa ponad 12 roślin konopi indyjskich na własny użytek nie jest przestępstwem.

Spannabis Barcelona 2023 to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju święto zioła w Europie. Wszystko dzieje się...

Master Kush, nowa odmiana suszu medycznej marihuany od S-Lab, jest już dostępna w aptekach. Będzie to kolejny produkt S-Lab dla...