Tłuste Stawy III - VNM i jego zbiory

Informacje

Niedawno informowaliśmy o reaktywacji Grube Jointy. Kilka dni temu portale rapowe podzieliły się anegdotą o tym, jak Sokół uratował VNM'a przed pewnym błędem słownym w tekście. Opiszemy to poniżej. Oba tematy łączy jedno: VNM wspomniał o zwrotce z "Hash pie", którą 600V wyprodukował i zamieścił na pierwszym numerze. Chwilę wcześniej w sieci pojawił się teaser nowego numeru od VNM, 600V, który znajdzie się na Grube Jointy III.

Grube Jointy III - VNM i jego zbiory

Niedawno informowaliśmy o reaktywacji projektu Grube Jointy i trwających pracach nad trzecią edycją. TUT A J ma więcej informacji.

VNM po raz kolejny pojawi się na składance Grube Jointy. Podzielił się z fanami zabawną historią o tym, jak wymyślił tekst do "Placek z Haszem".

Kilka dni temu pisałem Wam, że pojawię się na trzeciej kompilacji Grube jointy. To przypomniało mi o zabawnym incydencie, który miał miejsce podczas tworzenia "Placek z Haszem", numeru na pierwszą składankę. Miałem tam jeden wers, który brzmiał coś w stylu "ziomek kładzie podkładkę, opie*dala saute i kaszę", a Sokół, z którym HiFi Banda był wtedy na trasie Prosto Mixtape 60V, spojrzał na prerecord i usłyszawszy ten wers, powiedział do niego "nie możesz tego przewinąć". Pytam go "dlaczego?" Pytam go "dlaczego?" On odpowiada "opie*dala kiełbasę??? On mówi "opie*dala kiełbasę?". Odpowiadam: "No tak, chodzi mi o to, że on je kiełbasę". Mówię mu, że w Elblągu nie ma tego wiersza i że zmienię go na taki, jaki będzie w ostatnim numerze. Czyli "ziomek odkłada podkładkę, natychmiast smaży kiełbasę, i kaszę". Sens zdania został zachowany i uniknięto ewentualnych memów. W związku z tym nasuwa się pytanie: Jak to jest w waszych miastach z tym smażeniem kiełbasy?

- Raper napisał to na swoich mediach społecznościowych.

Kilka dni wcześniej do internetu trafił teaser kolejnej produkcji VNM-a, 600V. Będzie ona dostępna w sklepach Grube Stawy III.

Na oryginalnej kompilacji Grube Jointy znalazł się numer Placek z Haszem na bicie Volta. Tak się składa, że niedługo ukaże się trzecia porcja składanki, a w niej mój nowy utwór Buh Baj. Jego mały fragment możecie usłyszeć w tej zapowiedzi, MIESZKAŃCY!

-informuje VNM

VNM - Żniwa / Buh Baj prod. 600V - przyczepa

VNM - "Placek" prod. 600V