Missing Puzzles420 - Klasyczna rozrywka dla miłośników marihuany

Informacje

Szukasz zakupu prezentu dla miłośnika konopi? Szukasz rozrywki lub prezentu dla fana marihuany? Możesz mieć wiele powodów, aby kupić Missing Puzzles 420, ale zawsze będzie to właściwa decyzja. Missing Puzzles z dumą prezentuje wspólny projekt z Cabin7, artystą z Las Vegas. Te puzzle, które składają się z 420 elementów, są wysokiej jakości i zabawne, są autorstwa Cabin7. Czy lubisz rozwiązywać zagadki?

Missing Puzzles 420 to klasyczna rozrywka dla miłośników marihuany

Układanie puzzli to świetny sposób na spędzenie wielu godzin rozrywki. To świetna zabawa i doskonałe ćwiczenie dla mózgu. Trenuje spostrzegawczość, pamięć krótkotrwałą i wzrokową, a także rozwija kreatywne myślenie. Układając puzzle można również ćwiczyć cierpliwość i koncentrację. Jest to podobne do medytacji w tym, że można wyłączyć świat i skupić się tylko na kolejnym elemencie.

Z kolei Missing Puzzles to limitowana seria puzzli, które są inspirowane współczesną kulturą, taką jak skateboarding, graffiti i ilustracja. Puzzle przeznaczone są dla osób dorosłych do rozrywki i kolekcjonowania. Nie do spożycia przez ludzi.

Missing Puzzles we współpracy z Cabin7 (artystką z Las Vegas, która lubi nienachalne motywy marihuany w swoich pracach), stworzyli pierwsze puzzle z 420 elementami. Jest to propozycja dla każdego, kto kocha chill, naturę i nasze ukochane rośliny.

Dwie ilustracje z Cabin7 zostały pocięte na 420 kawałków: "Mountain Chill" i "Chillout plant lady". Obie znajdziecie na T U T J. Możecie też zajrzeć na Instagram Missing Puzzles420 T U A J po inne projekty MP.

Oba tematy są bardzo klimatyczne i ciekawe, a motywy konopne zostały przemycone w przemyślany i nienachalny sposób, co bardzo nam się podoba.

Puzzle były limitowane do 150 sztuk i składają się z 420 elementów. Mierzy 63,5 x 50,8 cm. Jest to dość duży obrazek. Wykonanie jest doskonałe (trzymajcie się wysoko! Kawałki są mocne i nie ulegną uszkodzeniu bez względu na to ile razy je ułożysz!