Hemp Pharmacist uruchomił kanał YouTube pokazujący, jak skręcić jointa o standardzie farmaceutycznym

Informacje

Jak skręcić papierosa zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Farmaceuta konopny uruchomił kanał na YouTube, gdzie edukuje ludzi na temat medycznego zastosowania i tematów pobocznych marihuany. Mgr Bartłomiej ZALEWA to farmaceuta, który jest głównym bohaterem naszego artykułu. To wyjątkowa postać z mnóstwem pozytywnej energii i pasją do pomagania pacjentom korzystającym z medycznej marihuany. Farmaceuta Konopny jest przed Wami dzięki swojemu nowemu kanałowi na YouTube.

Hemp Pharmacist uruchomił kanał YouTube poświęcony temu, jak skręcić jointa zgodnie ze standardami farmaceutycznymi

Bartłomiej Zalewa, M.D. a.k.a. Hemp Pharmacist ma wyjątkowy, wyrazisty i nietuzinkowy charakter. To także człowiek, który pasjonuje się konopiami i swoimi pacjentami. Bartłomiej to farmaceuta, który ma bardzo racjonalne spojrzenie na terapię medyczną konopiami indyjskimi. Nie boi się mówić o rzeczach, o których inni lekarze czy farmaceuci by nie powiedzieli. Posiada dużą wiedzę na temat terapii konopiami indyjskimi i bada je na co dzień.

Zalewa jest odpowiedzialny za prowadzenie dwóch aptek, jednej w Katowicach, a drugiej w Lublinie. Pacjenci mogą liczyć na najniższą możliwą cenę suszu konopi. Od jakiegoś czasu prowadzi kanał na Instagramie i Facebooku, gdzie uczy o medycznej marihuanie i dostarcza świeżych informacji.

Na Instagramie Aptekarz Konopny zamieszcza posty dotyczące doświadczeń Aptekarza Konopnego z medyczną marihuaną, w tym interakcji medycznej marihuany z innymi lekami, sposobu przyjmowania medycznej marihuany, zamienników suszu marihuany czy przykładów produktów konopnych, które są dostępne w aptekach.

Bartholomew założył również klinikę leczenia konopiami indyjskimi, Hemp Med.

Mgr Zalewa, farmaceuta, powiedział: "Nadszedł czas na kolejny krok". Krokiem tym było uruchomienie własnego kanału na YouTube. Zalewa powiedział: "nadszedł czas na kolejny krok", którym było uruchomienie własnego kanału na YouTube.

Kanał Zalewa na YT, T U T AJ, jest prowadzony w jego typowym stylu - dużo wiedzy, mrugnięcie okiem i dużo humoru i energii. Jak skręcić jointa zgodnie ze standardami farmaceutycznymi? Farmaceuta Bartłomiej Zalewa a.k.a. Hemp Pharmacist (znany również jako Hemp Man) opowie nam co i jak:

Jakie odmiany są dostępne w polskich aptekach? Konopiarz mówił o tym 2 tygodnie temu. Prawdopodobnie od czasu do czasu będzie wrzucał "aktualizację odmian", aby pokazać, co zostało ostatnio wydane lub wkrótce zostanie wydane.

Hemp Pharmacist publikuje nowe materiały w każdą niedzielę, o godzinie 16:00

Mata wyznał na 420, że rozpoczyna terapię z Monarem, ponieważ ma on na niego destrukcyjny wpływ i prowadzi m.in. do...

Cannabis Spot, nowy spot z marihuaną na Śląsku zostanie otwarty już jutro. W dniu 4/20. Z...