To znowu obchody Dnia Trawki! Znajdź najlepsze oferty na 420 w 2019 r.

Wiedza o konopiach

Wnioski: Nieoficjalny dzień trawki nadszedł, entuzjaści marihuany na całym świecie świętują ten dzień jako wzajemną celebrację rośliny, jaką jest marihuana i jej pochodnych. Denver, Kolorado jest jednym z najbardziej popularnych miejsc, w którym odbywają się te obchody. Ludzie z całego świata podróżują do radosnego Kolorado, aby świętować ten dzień. Oto niektóre z najlepszych ofert w całym Denver dla entuzjastów chwastów w tym dniu. Pre-rolled, uncje, shatters do akcesoriów, które pomogą Ci uzyskać wysoki poziom, 2019 jest zdecydowanie najlepszym rokiem dla zwolenników marihuany na całym świecie. Wszystkiego najlepszego 4/20!

Znowu jest prawie ten czas w roku, 20 kwietnia, popularnie znany jako 4/20 Weed Day. 4/20 to nieoficjalnie wyznaczony dzień dla konsumentów marihuany na całym świecie, aby świętować zioło, w istocie, obchody Dnia Zioła. 420 jest również kodem numerycznym dla marihuany lub konopi indyjskich.

4/20 Weed Day to nie tylko radość z palenia i spożywania marihuany oraz spotykania ludzi na całym świecie, którzy robią to samo. Przychodzi również ze sprzedażą i ofertami, zwłaszcza jeśli mieszkasz w Denver, jest tak wiele 420 ofert w Denver, ponieważ Kolorado jest jednym z najbardziej popularnych miejsc do świętowania

SPIS TREŚCI

  • Dlaczego jest 420 Weed Day?
  • Początki 4/20 Weed Day
  • Pochodzi z piosenki Boba Dylana Maybe?
  • Kodeks karny dla Kalifornii Może?
  • Czy jest to następnie policyjny kodeks radiowy?
  • Aktualne oferty 420 w 2019 r.

Dlaczego Dzień 420 jest Dniem Trawki?

Istnieje tak wiele różnych interpretacji i historii, dlaczego 4/20 lub 20 kwietnia, jest określany jako Dzień Chwastów. Oto kilka spekulacji na temat powodu, dla którego kod numeryczny dla marihuany to 420, a także dlaczego jest on nazywany dniem chwastów.

Początki 4/20 Weed Day

Najwcześniejsza historia pochodzi z 1971 roku i jest znana jako Legenda o Waldos. Historia ta wyjaśnia, jak pięciu uczniów szkoły średniej, którzy zaczęli nazywać siebie Waldos, postanowiło znaleźć uprawę konopi, o której dowiedzieli się z mapy opracowanej przez plantatora.

Termin "Waldos" został przez nich utworzony, ponieważ ich miejsce spotkań znajdowało się przy murze na zewnątrz szkoły. Steve Capper, Larry Schwartz, Dave Reddix, Mark Gravich i Jeffery Noel zdecydowali, że ich wyznaczonym miejscem spotkań będzie pomnik Louisa Pasteura znajdujący się w ich liceum. Czas przeznaczony na spotkanie to 16:20, a nazwę planu nazwali "4:20 Louis".

Wiele razy próbowali znaleźć porzuconą uprawę, ale za każdym razem im się nie udawało. Postanowili zmienić nazwę planu na "4:20" i w końcu stało się to kryptonimem i wyznaczonym czasem konsumpcji marihuany. Obecnie jest to również numer ustawy Senatu Kalifornii o ustanowieniu programu medycznej marihuany.

Pochodzi z piosenki Boba Dylana Maybe?

Ludzie spekulują również, że kod został wygenerowany z piosenki Boba Dylana, która miała tekst taki jak - Everybody Must Get Stoned. Tytuł piosenki to Rainy Day Women #12 & 35, a pomnożenie 12 i 35 daje 420, ale to wydaje się być daleko idące. Bob Dylan nie przyznał się do tego, ale spekulacje mają w sobie trochę ognia.

Może kodeks karny dla Kalifornii?

Istnieje również inny mit, że kod został wygenerowany z kalifornijskich kodeksów karnych. Mit ten wyjaśnia, że kodeks karny używany do karania osób, które używają i rozprowadzają marihuanę to kodeks 420.

Ale przy odpowiednich badaniach, kodeks 420 w Kalifornii stosuje się do karania osób, które naruszają lub utrudniają wejście na teren publiczny. Tak więc, to czyni spekulacje fałszywymi.

Czy w takim razie jest to kod policyjnego radia?

Kolejną spekulacją jest to, że kod 420 jest policyjnym kodem radiowym dla osób złapanych na rozprowadzaniu marihuany. Ponownie fałszywe, ponieważ ani NYPD, ani LAPD nie mają istniejącego kodu 420.

Departament policji w San Francisco ma jeden, ale jest on związany z zakłócaniem porządku wśród nieletnich.

Aktualne oferty 420 w 2019 r.

W tym czasie w roku będzie tak wiele 420 ofert w pobliżu ciebie, ponieważ zbliża się święto Dnia Chwastów. Szczególnie 420 deals w Denver, ponieważ wielu udaje się tam, aby świętować.

Będzie nawet ogromny Mile High 420 Festival w Denver, na którym pojawią się gwiazdy i artyści.

Jeśli szukasz 420 Deals w Denver, to jest to kilka ładnych 420 Deals w 2019 opcji, które możesz sprawdzić:

"Lightshade Peoria: Lightshade oferuje zakup 5 Joints za 30 $ deal! Umowa składa się z jednego wspólnego pakietu, który zawiera 5 stawów (1g każdy) za jedyne 30 $! Inne oferty z tego sklepu obejmują uzyskanie gram shatter (w domu koncentrat) za $20, i pakowane pojedyncze uncje szczepu za $99!

Dobra Chemia: Good Chemistry oferuje w tym roku szalone okazje. Dopóki trwają zapasy, każde 8g shattera będzie sprzedawane za 100$. To samo dotyczy 8g wosku i 8 sztuk kartridży (jednorazowych). Wszystkie 8g strzykawek będzie kosztować 120$, a 8 jednostek naboi CO2 (500mg) będzie chodzić za 160$.

Produkt lokalny z Kolorado: Ten dostawca marihuany ma sprzedaż o nazwie SHATTERDAY. Oferują one 5 dolarów zniżki od wszystkich gramów shatter zakupionych. Ich Solventless są również idzie na sprzedaż; nie będzie 10% zniżki na wszystkich.

Euflora Colorado: Kolejny sklep z marihuaną, Euflora (16th street mall location), oferuje szalone wyprzedaże podczas obchodów Dnia Trawki. Wszystkie vaporizers, baterie i wkłady są 15% dla nowoczesnego poniedziałek. I za każde dwa otwarte wkłady rezerwowe, które kupisz, dostaniesz jeden wolny, więc to jest buy two get one free deal!

Green Man Cannabis: Ten sklep z marihuaną w centrum miasta wystawia na sprzedaż wszystkie shattery i woski w cenie 15$ za gram.

Herbs4You: Ten sklep oferuje $200 za 4 (1000 mg) CO2 Golden Oil Cartridges (High Potency) w tym podatku. Te pełne spektrum wkładów vape są szczepy specyficzne, jak również. Inne oferty z tego sklepu obejmują 80 dolarów za 2 (500 mg) wkłady vape (High Terpene Live Resin) (czarny sos etykiecie).

Lotus Medical: Ten sklep sprzedaje uncję pączka w cenie 100$ dla wszystkich początkujących, z podatkiem. Dla obecnych członków, ta sama oferta jest dostępna, ale za $110 zamiast. Non-członkowie są mile widziane, aby skorzystać z tej oferty, ale to będzie iść na 125 dolarów, podatek wliczony. Ta oferta jest dostępna dla każdego oz. pączka chcesz, i jest dostępny tylko dla 18 + medycznych tylko. Inne oferty z tego sklepu obejmują 25 dolarów za jedną ósmą dowolnego pączka do wyboru.

To prawie 20 kwietnia, nie przegap tych niesamowitych 420 ofert w pobliżu. Oprócz Denver, Kolorado, inne stany i kraje oferują wspaniałe oferty w tym okresie. Skorzystaj z tych 420 ofert teraz, zanim skończą się zapasy lub skończy się sprzedaż!