Zwrot wysuszonej formuły Red No 2 na receptę do aptek

Informacje

Red No 2 powrócił na apteczne półki. To świetna wiadomość dla pacjentów, którzy czekali na tę suszę tygodniami. Przypominamy o recepturowej formule tego produktu. Otrzymaliśmy również informacje o dostępności innych produktów od producenta Spectrum Therapeutics / Canopy Growth. Poniżej więcej informacji.

Red No 2 dry - formuła na receptę powraca!

Długo wyczekiwana dostawa suszu medycznej marihuany od Spectrum Therapeutics / Canopy Growth dotarła w czwartek do polskich hurtowni medycznych, skąd będzie dystrybuowana do aptek. Produkt jest już dostępny we wszystkich aptekach.

Red No. 2 - preparat na receptę

Red No. 2 to Lemon Skunk, który w 60% składa się z Sativy. Zawiera mniej niż 1% CBD i 19% THC (+/- 10%). Może poprawiać nastrój, stymulować kreatywne myślenie lub apetyt. Ma również działanie przeciwbólowe i jest dobrym szczepem do stosowania w ciągu dnia. Jednak w wyższych dawkach może również wywoływać sen.

Mamy również informacje o innych produktach Spectrum / Canopy.

Pojedyncze opakowania Cannabis Flos Canopy growth 20% THC są nadal dostępne w wybranych aptekach na terenie całego kraju. Sprawdź gdziepolek.pl i ktomalek.pl, aby sprawdzić, czy są jeszcze dostępne. Kolejna dostawa spodziewana jest pod koniec kwietnia.

Cannabis flos, Canopy Growth 8% THC, 7% CBD: Chwilowo niedostępne. Dostawa zaplanowana na drugą połowę kwietnia

Mata wyznał na 420, że rozpoczyna terapię z Monarem, ponieważ ma on na niego destrukcyjny wpływ i prowadzi m.in. do...

Cannabis Spot, nowy spot z marihuaną na Śląsku zostanie otwarty już jutro. W dniu 4/20. Z...