Recenzja odmiany: AK47 czy strzelający Classic

Informacje

AK-47 to słynna odmiana konopi. Nazwa nie ma sugerować niczego złego, ale raczej moc tej odmiany. Często określa się ją jako "one-shot", co oznacza, że wystarczy jedno machnięcie. Jest łatwa w uprawie i daje plony, które są zadowalające zarówno pod względem jakości, jak i ilości. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Przegląd odmian: AK47 lub firing Classic

Odmiana ta została opracowana na początku lat 90. i wprowadzona na rynek w 1992 r. pod holenderską marką nasion, która dopiero co powstała. Odmiana ta otrzymała prawie 30 nagród od różnych hodowców i została wydana w niezliczonych wersjach.

Pod względem genetycznym jest to odmiana Sativa stworzona przez skrzyżowanie czterech świetnych linii genetycznych, w tym kolumbijskiej, meksykańskiej i tajskiej. Ak-47 zawiera około 20% THC, co jest rekordowym poziomem w czasie, gdy odmiana ta została stworzona.

Roślina może dorastać do 1,5 stopy wysokości i jest łatwa w utrzymaniu. Roślina osiąga około 1,5 metra wysokości, z okresem wegetacji trwającym od trzech do czterech tygodni. Kwitnie przez dziewięć tygodni. Zapach jest bardzo silny od momentu przygotowania paczek kwiatowych, nawet bez filtra węglowego. AK47 to wysokiej jakości odmiana, która daje duże plony. Istnieje wiele odmian, które każdy hodowca musi wypróbować.

Wysoka jakość, powtarzalność i łatwość uprawy to główne cechy szczepu, który stał się kultowy w ciągu ostatniego stulecia.

Serious Seeds AK-47

Ak-47 to świetny lek na obniżony nastrój. Jest również dobry do poprawy kreatywności i apetytu.

GENY: kolumbijskie, meksykańskie, tajskie i afgańskie RODZAJ: Głównie Sativa. CZAS KWITNIENIA: 8-9 tygodni. ZBIÓR OUTDOOR: początek października Plon: 450-600g/m2; 450 - 550g/roślinę Wysokość: 70-140cm; 130-170cm THC:OK.

Wiele banków nasion konopi oferuje Ak-47 w różnych wersjach i kombinacjach. Wiele z nich można znaleźć w T U T AJ

Tekst ma charakter edukacyjno-informacyjny i jest skierowany do polskojęzycznych Europejczyków. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste jest w Polsce zabroniona i nie jest do niej zachęcana. Przypominamy, że tylko od tego roku NEPA musi być informowana o konopiach włóknistych uprawianych przez ogrodnika lub w mieszkaniu.

Na 420 Mata wyznał, że zaczyna terapię w Monarze, bo trawka niszczy mu życie i doprowadziła go m.in. do...

Cannabis Spot, nowy spot konopny na Śląsku zostanie otwarty już jutro. W dniu 4/20. Z...