Aurora obniżyła cenę za medyczną marihuanę o 18 proc.

Ciekawostki

Marihuana medyczna Aurora do końca będzie dostępna z rabatem prawie 18%. Promocja ta dostępna jest na jeden z najbardziej poszukiwanych produktów tego producenta. Można ją nabyć już teraz w cenie 550zł. Za 10 gramów Produkt dostępny jest również w aptekach w cenie 450zł. Jest to bardzo przydatna informacja dla pacjentów.

Medyczna marihuana Aurora w niższej cenie

Medyczna marihuana Aurora Cannabis Flos 20/1 (20% CBD, 1% THC) jest teraz dostępna w cenie obniżonej o 17,8%.

10-gramowe opakowanie kosztuje teraz średnio 555 zł. Wcześniej cena 10-gramowego opakowania wahała się między 670 a 700 w zależności od apteki.

Obniżona cena będzie obowiązywała do 31 października.

W niektórych aptekach można kupić produkt w niższej cenie. Najniższą cenę za 10 gramów znaleźliśmy w jednej ze śląskich aptek, w cenie 450 zł i to do listopada. Takich aptek w kraju będzie zapewne więcej. Warto przed zakupem sprawdzić inne apteki w swojej miejscowości. Dlaczego tak jest? Wynika to z faktu, że niektóre apteki prowadzą politykę obniżania marży i zaopatrywania się w produkt, gdy jest on jeszcze dostępny w niższej cenie w hurtowniach, aby móc sprzedać produkt taniej, gdy cena hurtowa wróci do regularnej.

Obecnie w aptekach można również kupić Aurora Cannabis Flos 22/1 (22% CBD, 1%CBD) w regularnej cenie (około 670-710 zł 10 gramów).

Polecamy stronę gdziepolek.pl, aby ustalić, które apteki w Twojej okolicy sprzedają medyczną marihuanę.