Spannabis 2023 Barcelona - raport [PHOTO & VIIDEO]

Informacje

Spannabis 2023 Barcelona, wyjątkowe wydarzenie, to święto zioła w Europie. Barcelona jest stolicą konopi na świecie co roku przez 10 dni podczas Spannabis. Spannabis to coś więcej niż 3-dniowe targi. To także mnóstwo wydarzeń, które kręcą się wokół zioła. Istnieje wiele wydarzeń, które odbywają się na tydzień przed otwarciem bram Sanny, takich jak Spannabis Cannabis Cup i Masters of Rosin. Każdego roku festiwal jest również organizowany przez lokalne kluby konopi, które są coraz liczniejsze i oferują szeroką gamę wysokiej jakości produktów. W końcu Barcelona jest niesamowitym miejscem, do którego powinieneś wracać tak często i jak tylko możesz. Oto nasza relacja z tegorocznego Spannabis!

Spannabis 2023 Barcelona

Nasza redakcja ostatni raz odwiedziła Spannabis w 2019 roku. Co prawda, byliśmy tam w 2020 roku. Jednak na dzień przed targami została nałożona blokada i impreza została odwołana.

W tym roku pojechaliśmy do Barcy z nową energią. Zawsze w pośpiechu przygotowywaliśmy się po wylądowaniu i zostawialiśmy nasze torby w hotelu, abyśmy mogli udać się do lokalnych klubów. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji postanowiliśmy zacząć od Terps Army Barcelona. Okazało się to strzałem w 10! Udało nam się odwiedzić Terps podczas naszego pobytu ze względu na niesamowity klimat, warunki suszy i niesamowite ekstrakty. Z czystym sumieniem polecamy TERPS ARMED BARCELONA!

Spannabis 2023 - Targi

Spannabis było wypełnione po brzegi, gdy przybyliśmy tuż po 11 rano pierwszego dnia. W środku było jeszcze trochę miejsca, co było dobrym rozwiązaniem. Po kilku godzinach Spannabis było już wypełnione ludźmi i ściśnięte jak na koncercie Molesty.

Dużym problemem na imprezie była strefa chill. Nie sposób wyobrazić sobie jej istnienia, biorąc pod uwagę skalę wydarzenia. A szkoda, bo Spannabis potrafi być bardzo intensywny i fajnie mieć miejsce, w którym można się zrelaksować.

Spannabis to impreza poświęcona uprawie konopi. Na targach pojawili się wszyscy najważniejsi producenci nasion, oświetlenia i wentylacji, a także nawozów bezglebowych i organicznych. To także doskonała okazja do zakupu najwyższej jakości genetyk, które ich twórcy co roku przywożą do Barcelony. Nasiona te potrafią kosztować kilkaset złotych za sztukę, więc można sobie wyobrazić jak szlachetny susz potrafią wyprodukować.

Na tegorocznych targach wielu producentów zaprezentowało swoje nowości. Można było spotkać producentów sprzętu i nasion, wymienić się informacjami, a także dobrze się bawić.

Spannabis 2023 Barcelona była miejscem, gdzie zebrała się śmietanka społeczności konopnej. Spotkaliśmy Eda Rosenthala i Jorge Cervantesa, a także Doje, założyciela firmy Doja Pak.

Spannabis to święto konopi. Można spotkać rodaków z całego kraju, a także nawiązać kontakt przez internet. Te kilka dni to powód, dla którego do Barcelony zjeżdża z całego świata duża liczba miłośników konopi. Hala targowa wypełniona jest po brzegi słodkim, aromatycznym dymem.

Resztę naszej relacji na żywo możecie obejrzeć klikając T U T A. J.

Poniżej przedstawiamy fotorelację ze Spannabis 2023. Enjoy.

Włochy: Sąd Najwyższy orzekł, że uprawa więcej niż 12 roślin konopi nie jest nielegalna, jeśli są one uprawiane przez właściciela...

Spannabis 2023 Barcelona będzie wyjątkowym świętem zioła w Europie. Wszystko to dzieje się w...

Master Kush, nowy szczep suszu marihuany klasy medycznej od S-Lab, jest już dostępny w aptekach. Będzie to kolejny produkt firmy...