Jak najlepiej przechowywać marihuanę

Wiedza o konopiach

Podobnie jak w przypadku innych nadających się do palenia ziół, takich jak tytoń, ważne jest, aby prawidłowo przechowywać konopie, aby zachować ich smak i aromat, a także chronić je przed pleśnią spowodowaną wilgocią. W tym poście pokażemy Wam najlepszy sposób na przechowywanie Waszych ziół, aby za każdym razem zapewnić idealne palenie.

SZKLANE SŁOIKI: NAJLEPSZY SPOSÓB NA PRZECHOWYWANIE

Najlepszym sposobem na przechowywanie marihuany jest hermetyczny szklany lub murowany słoik znaleziony w lokalnym sklepie z narzędziami lub zaopatrzeniem kuchennym. Jeśli nie chcesz kupować słoików, trzymaj się, aby opróżnić słoiki z dżemem i pokrywki, umyć je dokładnie i gotowe.

Zawsze staraj się wypełniać te słoiki jak najwięcej, ponieważ dodatkowe powietrze szybciej wysuszy twoje pąki. Starajcie się również przechowywać słoiki w chłodnych, ciemnych miejscach, ponieważ zbyt duża ilość światła może z czasem uszkodzić wasze topki (podobnie jak tytoń).

Unikaj przechowywania słoików w gorących miejscach, takich jak szafki nad piecem lub obok niego. Ciepło szybko wysuszy twoje pączki.

UTRZYMANIE WILGOTNOŚCI

Wszystko, co palisz, czy to marihuanya, tytoń, czy nadające się do palenia mieszanki ziołowe, powinno być lekko wilgotne.

Osoby palące tytoń zazwyczaj utrzymują cygara i tytoń fajkowy w około 50-60% wilgotności, a ty możesz stosować te same zasady w odniesieniu do swoich magazynów marihuany. Przy tej wilgotności marihuana pozostanie ładna i świeża, bez ryzyka opadnięcia.

Najlepszym sposobem na utrzymanie wilgotności marihuany jest użycie urządzenia nawilżającego, takiego jak przyciski woreczków nawilżających używanych do utrzymywania świeżości tytoniu. Wystarczy namoczyć je w wodzie i trzymać w szczelnym worku wewnątrz słoika z marihuaną, aby uzyskać pyszne, świeże pączki. Wystarczy ponownie namoczyć opakowania co kilka dni lub w razie potrzeby.

Alternatywnie, jeśli chcesz zrobić większe nacięcie, sugerujemy użycie pakietów nawilżających. Opakowania te, dostępne w różnych poziomach wilgotności, zachowują świeżość przez okres do 3 miesięcy. Wystarczy dodać opakowanie do każdego słoika i wymienić w razie potrzeby.

Marihuana, tak jak tytoń i inne łatwo przyswajalne zioła, marihuana jest produkowana po to, aby się nią delektować, a aby zmaksymalizować przyjemność z niej płynącą, ważne jest, aby przechowywać ją prawidłowo. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a będziesz miał gwarancję świeżego dymu, bez względu na to, jak szybko lub powoli przejdziesz przez swoje topki.

PROBLEM Z POJEMNIKAMI PLASTIKOWYMI

Większość marihuany przychodzi w tanich torbach na zamek błyskawiczny. Są one dobre do transportu pączka z powrotem do domu, ale nie chcesz ich używać jako długoterminowego rozwiązania do przechowywania. Oto dlaczego.

Po pierwsze, plastikowe torby z zamkiem błyskawicznym zapewniają niewielką lub żadną ochronę marihuany. Zazwyczaj oznacza to, że zanim wrzucisz swoje pączki do torby i dotrzesz tam, gdzie planujesz palić, znajdziesz je zmiażdżone i połamane.

Po drugie, plastikowe torby zamykane na zamek błyskawiczny nie zamykają się dobrze, pozwalając na swobodne wchodzenie i wychodzenie z nich powietrza. Choć może to powodować oczywiste problemy dla każdego, kto próbuje zwrócić na siebie uwagę ze swojego schowka, oznacza to również, że Twoje pączki mogą stracić swoje unikalne aromaty i smaki.

Wreszcie, worki z zamkiem błyskawicznym pozwalają na ucieczkę wilgoci, co oznacza, że pączki zazwyczaj szybko wysychają.