10 najlepszych na świecie piosenek/anthemów inspirowanych trawką wszech czasów

Wiedza o konopiach

Wyciągnij wnioski: Jeśli jesteś miłośnikiem marihuany, możesz mieć najlepszą listę odtwarzania, aby cieszyć się paleniem i naćpać się do woli. Podobnie jak muzycy, ich miłość do trawki nigdy nie była ukryta. Niezliczone płyty od klasycznych rockowych piosenek stoner po najnowsze utwory high rock są odpowiedzią na wszystkie najlepsze piosenki o tematyce trawki, które wciąż są obowiązkowe na każdej imprezie. Oto lista najlepszych na świecie piosenek/anthemów inspirowanych marihuaną wszech czasów, które wprawią Cię w nostalgię.

O ile nie jesteś zakorzeniony w ciężkich basach lub mosh pitach, trudno znaleźć inną substancję, która uzupełnia muzykę tak jak marihuana. Znaczna liczba muzyków we wszystkich gatunkach śpiewa o swojej miłości i pasji do naturalnego zioła. Czy to hip hop, reggae, pop, rock, po prostu nazwij to; piosenki o ziole są głównymi elementami wielu albumów.

Ponieważ kochasz muzykę i prawdopodobnie marihuanę, postanowiliśmy stworzyć listę najlepszych piosenek o konopiach indyjskich naszych czasów. Jasne, Willie Nelson i Snoop Dogg szybko przyjdą nam na myśl z ich marihuanową armatą. Jednak inni również królują na pierwszych stronach gazet ze swoimi beatami inspirowanymi marihuaną. Więc oto idziemy z najlepszymi piosenkami do słuchania na haju.

SPIS TREŚCI

 • 10 Najlepszych piosenek o marihuanie i hymn o ziołolecznictwie
  • Gdzie jest Da Bud (przez Three 6 Mafia)
  • Mary Jane (autor: Rick James)
  • Smoke Two Joints (Sublime)
  • Day and Night (Kid Cudi)
  • James Joint (Rihanna)
  • Blunt za Bluntem (Danny Brown)
  • Get High Tonight (Busta Rhymes)
  • Stoner (Young Thug)
  • Crumbling Erb (Outkast)
  • Cali Dro (przez Lil Wayne'a i Birdmana)
 • Myśl końcowa

10 najlepszych piosenek o marihuanie i hymn o ziole

 1. Where is Da Bud (Three 6 Mafia)


  Three 6 Mafia jest jednym z najbardziej znanych artystów muzycznych, którzy uwielbiają śpiewać o marihuanie. Gdyby dać im szansę, mogliby wydać jeden lub więcej albumów w całości poświęconych trawce.

  Wciąż pamiętamy "1,000" i "Bin Laden", dwie świetne piosenki, które mogą zmotywować cię do pójścia na ulicę i zdobycia zioła. Jednak prawdziwym ganja fire songiem grupy, który zawrócił w głowie jest utwór "Where is Da Bud."

  To jest piosenka, którą wielu potheadów kocha z pasją. Piosenka nie tylko zadaje istotne pytanie, ale również zawiera znakomite liryczne postulaty, które zachęcają do tego, by nie gardzić trawką i nie czuć do niej urazy.

 2. Mary Jane (autor: Rick James)


  Oto piosenka, w której piosenkarz nadaje marihuanie wyjątkowe imię. Rick James używa personifikacji, która nazywa chwast "Mary Jane", jest jedną z najlepszych piosenek o marihuanie. W jednej z części piosenki, muzyk nazwał Mary Jane swoją Mistress i deklaruje: "Jestem zakochany w Mary Jane. Ona sprawia, że czuję się dobrze. Ona jest moją główną rzeczą. Ona sprawia, że moje serce śpiewa."

  Podczas gdy piosenka przeszła kilka remiksów tu i tam, jej spersonifikowany temat marihuany wciąż czyni ją jedną z najlepszych stonerowych piosenek lat 90-tych.

 3. Smoke Two Joints (by Sublime)


  Nie mów mi, że nie przeszedłeś przez stan "sublime" zanim zebrałeś się na rozsądek i odwagę, żeby wypalić kilka z tych trawek. Wszyscy to zrobiliśmy.

  Sublime to zespół, który uwielbia eksplorować i tworzyć różne mieszanki z doskonałym stylem. Ich połączenie ska, hip popu i reggae to twórczość, która pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo.

  Podczas gdy utwory zespołu takie jak "Let's go get stoned" czy "Garden Grove" są idealne na każdą sesję ziołową na świeżym powietrzu. są idealne na każdą sesję zioła na świeżym powietrzu, ich najbardziej autentycznym hymnem marihuany jest nie kto inny jak "Smoke two joints".

  Utwór ten podwaja się zarówno jako dzwonek do zioła, jak i instrukcja suplementu diety.

 4. Day and Night (by Kid Cudi)


  Dla młodych ludzi, którzy kochają trawkę, mamy piosenkę, która czerpie z niej inspirację. Ton i rym piosenki sprawiają, że jest ona idealnym wyborem dla samotnych entuzjastów marihuany. Jest idealna dla miłośników marihuany, którzy walczą z depresją i szukają sposobu na wyjście z trudnej sytuacji. Tego właśnie doświadczył Cudi i to jest motywacja, która stoi za tą piosenką.

  "Day and Night" to bardzo refleksyjna i naładowana emocjami piosenka.

 5. James Joint (by Rihanna)

  Czy słyszałem, jak krzyczeliście? Cóż, Rihanna, kto mógłby przypuszczać, że ta twarda piosenkarka pop/R&B jest uzależniona od ziół i tego typu rzeczy. Ale wiemy lepiej teraz.

  James Joint to piosenka, która została napisana dla Rihanny przez Jamesa Fauntleroya. Piosenka ma tylko około minuty, ale kto by się tym przejmował. Tak długo, jak to wszystko jest potrzebne dla pani Rihanny, aby publicznie wyznać swoją miłość do zioła, kiedy powiedziała: "Wolałabym być widziana paląca trawkę za każdym razem, gdy oddychamy".

  Piosenka opowiada o mężczyźnie z dźwiękową przeszłością. Pod koniec piosenek, policja jest w drodze i jest cała masa paranoi. Podczas gdy nie wiemy, co stało się z siostrą Rihanny i jej kochankiem; ta mała linia ziół podsumowuje związek między miłością i dysfunkcją.

 6. Blunt After Blunt (by Danny Brown)

  Pochodzący z albumu XXX, utwór ten zawiera jedne z najlepszych linijek otwierających jakąkolwiek piosenkę. Słuchając pierwszej linijki, można stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych piosenek o ziołolecznictwie naszych czasów. "Kush got a negro high and feeling awesome..." to linia początkowa, która ustawia scenę dla bombastycznej piosenki o miłości do marihuany. Utwór "Blunt After Blunt" jest jednym z wyróżniających się utworów na albumie, który jest jednym z najbardziej niedocenionych w ostatniej dekadzie.

  Piosenka ma prawy sierpowy, który jest prozaicznie niewiarygodny. Wystarczy przeczytać tekst i można się zastanawiać, dlaczego nie ma go na pierwszych miejscach list przebojów. Aby pokazać, że to wszystko jest o Ganji, sprawdź refren, "I smoke blunt after blunt, blunt after blunt..."

  Czy palisz dzisiaj jakieś blunty?

 7. Get High Tonight (by Busta Rhymes)


  Kiedy natkniesz się na muzyka mówiącego o końcu świata, Iluminatach kontrolujących rządy, Archiwum X, Matrixie i tym podobnych rzeczach, wiesz, że jakieś zioło musi być za to odpowiedzialne.

  W tym kawałku, Busta Rhymes był cały przyziemny z celebracją dope. Tutaj raper w szybkim tempie nakreślił swoją przyjaźń z trawką. W jednym z tekstów głosi: "Palenie zioła sprawiło, że poruszam się w zwolnionym tempie, jakbyśmy płynęli po relaksującym oceanie".

  Lepiej by to zabrzmiało, gdyby reżyser, Hype Williams, pokazał ten scenariusz na wersji wideo.

 8. Stoner (by Young Thug)

  Stoner to jeden z najlepiej stojących utworów Young Thug'a wszech czasów. Dla kogoś, kto żył życiem pełnym anomalii, ta piosenka jest jedną z najlepszych do słuchania na haju.

  The Thug był cały na zewnątrz oozing z lekkomyślnego porzucenia jak on melodyjnie deklaruje, "Jestem stoner, stoner, stoner." Cóż, .ten człowiek przedstawił swoje intencje, a co z wami?

 9. Crumbling Erb (by Outkast)


  Outkast to duet -Big Boi i Andre 3000. Mają jedne z najlepszych evergreen klasyków, których słuchanie nigdy się nie znudzi. Jeśli chcesz coś pięknego i relaksującego na stresujący dzień, Erb jest odpowiedzią. Piosenka opowiada o wydarzeniach na świecie i o tym, jak bardzo zwariowany się stał. Choć niewiele możemy na to poradzić, wciąż mamy możliwość kontrolowania i dyktowania, jak bardzo zioła są wciągane w kolejnego jointa.

 10. Cali Dro (autorstwa Lil Wayne'a i Birdmana)


  Już od dłuższego czasu wielu miłośników narkotyków przerzuciło się na bazę bohaterów popu. Jednak w świecie muzyki rap, żaden raper nie reprezentuje tego groove'u lepiej niż Lil Wayne. "Cali Dro" to jeden z najlepszych hymnów marihuany wszech czasów. Utwór ten jest jedną z najlepszych piosenek o marihuanie. Wayne opowiada o zdobywaniu "Kush" z Kalifornii, a nawet z Arizony i zza granicy.

  Bez wątpienia jest to potwierdzony utwór o ziołolecznictwie.

Końcowa myśl

Wielu artystów, którzy kochają trawkę, nie boi się o niej mówić i można to wyczytać z ich piosenek. Jeśli interesujesz się konopiami indyjskimi, możesz chcieć posłuchać niektórych z tych piosenek. Reprezentują one najlepszy hymn marihuany lub piosenki o paleniu marihuany. Oddaj swój szacunek dla medycznej lub rekreacyjnej marihuany słuchając tych piosenek. Upewnij się jednak, że palisz zgodnie z prawem.