Weed Fest Warsaw 2020 już 27-28 maja

Informacje

Weed Fest Warsaw już 27-28 maja, a w tym roku organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek. Weed Fest to największe targi konopi indyjskich w naszym kraju, które co roku przyciągają tysiące odwiedzających, którzy chcą dowiedzieć się więcej o marihuanie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, będzie można dowiedzieć się więcej o konopiach indyjskich i poznać produkty wielu firm z Polski, Europy i świata. Nie zabraknie również strefy edukacyjnej, w której będzie można posłuchać lub wziąć udział w dwóch dniach szkoleń dla plantatorów. Jakie niespodzianki szykują organizatorzy?

Weed Fest Warsaw 2020 już 27-28 maja

Największe targi konopne w naszym kraju odbędą się w ostatni weekend maja 2023 roku już po raz czwarty. Weed Fest, podobnie jak konopie, to coś więcej niż tylko roślina. Organizatorzy starają się co roku dodawać wydarzenia do programu targów. Krótką relację z Weed Fest można przeczytać w T U T AJ, podobnie jak w zeszłym roku.

Co nowego w tym roku? Weed Fest Warsaw wprowadzi kilka nowości, które prawdopodobnie na stałe zagoszczą w harmonogramie imprezy. Weed Fest Warsaw będzie okazją do zapoznania się z produktami i skorzystania z uczciwych ofert na produkty konopne, CBD, CBG, olejki i susz. Znaleźć będzie można również nasiona, sprzęt do uprawy, akcesoria i wiele więcej. A co poza strefą targową?

Strefa dla hodowców - szkolenia dla hodowców

Po raz pierwszy szkolenia dla hodowców w Strefie Hodowcy zostały zorganizowane na Weedfest w zeszłym roku. Był to ogromny sukces, ponieważ zainteresowanie Strefą Hodowcy przerosło oczekiwania wszystkich. Było wiele osób, które były zainteresowane tematem i bardzo chwaliły szkolenia. Tegoroczna Strefa Hodowcy będzie również oferować więcej atrakcji i praktycznych informacji na temat uprawy konopi. Masz pytania dotyczące uprawy konopi? Dowiedz się wszystkiego na ten temat.

Strefa pacjenta

W tym roku Weed Fest wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom osób stosujących marihuanę w celach leczniczych. Na wydarzeniu pojawi się liczna reprezentacja lekarzy i klinik specjalizujących się w terapii konopiami indyjskimi. W tej strefie będzie można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jeden z najbardziej szanowanych farmaceutów zajmujących się konopiami indyjskimi będzie gospodarzem Strefy Pacjenta. Wkrótce zostanie ujawnione, kto będzie gospodarzem Strefy Pacjenta.

Vape Lounge - Strefa waporyzatorów

VapeFully i Weed Fest zapraszają do Strefy Waporyzacji Vape Lounge, będącej częścią Weed Fest Warsaw. Vape Lounge - Strefa Waporyzacji oferuje możliwość przetestowania różnorodnych waporyzatorów, zarówno drogich jak i przystępnych cenowo, przenośnych i stacjonarnych. Eksperci VapeFully będą pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić porad. Szukasz odpowiedniego dla siebie waporyzatora, ale nie wiesz od czego zacząć? Odwiedź strefę Vaporizer na Weed Fest Warsaw w 2023 roku i przetestuj wybrane modele.

Konopie w kuchni: Pokaz Kulinarny.

Małgorzata Szakula poprowadzi lekcję gotowania, podczas której podzieli się 60 swoimi przepisami na dania z konopi, które zawierają zarówno CBD, jak i THC. Gosia na co dzień używa konopi w swojej kuchni. Swoimi pomysłami dzieli się również za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie publikuje posty pod nazwą Smiling Spoon. T U T AJ

Jak co roku można spodziewać się strefy relaksu, pysznego jedzenia i mnóstwa pozytywnej energii.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie wydarzenia.

RPO zadaje pytania komendantowi policji w sprawie pacjentów medycznej marihuany ....

Wielokrotnie informowaliśmy, że władze Bawarii są przeciwne legalizacji marihuany. Tamtejsi politycy twierdzą, że legalizacja...

W Zgorzelcu uchylono immunitet prokuratorowi po tym, jak podczas szkolenia poczęstował ciasteczkami z marihuaną. Izba Odpowiedzialności Zawodowej przy Sądzie...