Tak powinna wyglądać marihuana według Honest Marijuana

Wiedza o konopiach

Naszym celem jest zapewnienie konsumentom najczystszych doświadczeń z marihuaną na naszej planecie.

Jesteśmy dumni ze stosowania światowej klasy metod uprawy organicznej, pionierskiej nauki o konserwacji marihuany i wiodącej pozycji w zakresie innowacyjnych metod konsumpcji.

Kwiat konopi

100% Wszystkie gleby organiczne uprawiane, probiotycznie uprawiane, nawadniane ręcznie, przycinane ręcznie, nie zawierają pestycydów, nie zawierają substancji chemicznych, składników odżywczych pochodzenia roślinnego, nie zawierają regulatorów wzrostu roślin.

Blanty

Honest Blunts to pierwsze na świecie organiczne stępki owijane konopiami, pełnokwiatowe, zwijane maszynowo.100% bez tytoniu, Honest Blunts są zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość, najbardziej spójne i przyjemne doświadczenia tępienia na świecie.

Koncentraty

Wykorzystując organicznie uprawiany kwiat Honest Marihuany i wyprodukowany w technologii pierwotnie stworzonej dla NASA, Honest Concentrates oferują najczystszą ekspresję każdej z odmian w całej ich terpiejskiej dobroci.

Organic From the Ground Up We know only how to do things one way. Organiczny sposób.

Nasze rośliny traktujemy tak samo jak Matkę Naturę: w 100% bez chemikaliów, bez pestycydów, z organiczną glebą uprawianą i ręcznie przycinaną.

Nie tylko go uprawiamy, ale i chronimy.

Nasze produkty są zakonserwowane azotem, aby zapewnić, że możesz cieszyć się produktami z uczciwej marihuany dokładnie tak, jak zamierzaliśmy. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię konserwacji żywności, wszystkie nasze produkty pozostają świeże przez lata... tak, lata.

Nie akceptujemy status quo, tworzymy goOd tępych, pierwszych na świecie organicznych tępych konopi owijanych konopiami, do Honest Strips, pierwszych na świecie taśm THC, naszym celem jest podniesienie standardu branżowego, aby każdy mógł cieszyć się lepszą jakością produktu.