95 litrów ekstraktu z konopi zamiast miodu

Informacje

95 litrów ekstraktu z konopi zamiast miodu. Funkcjonariusze odkryli w przesyłce z USA wysłanej drogą lotniczą substancje prawnie zabronione. W przesyłce miało być 95 litrów miodu. Ekstrakt zawierał HHC, czyli kannabinoidy, które są nielegalne w naszym kraju. Przejęte produkty wyceniono na 6 milionów złotych. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

95 litrów ekstraktu z konopi zamiast miodu

We współpracy z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego wydział kryminalny Komendy Lotniska Warszawa Okęcie wykrył próbę przemytu nielegalnych substancji pochodnych konopi. odpowiednio tetrahydrokannabinolu i heksahydrokannabinolu. T U T A Journal ma więcej informacji na temat HHC i stanu prawnego w Polsce. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w sieci wciąż można znaleźć produkty i firmy zawierające HHC.

Kochanie, to nawet nie był on

Rzekoma słodka przesyłka wzbudziła niepokój wśród służb. Pojemniki, które miały zawierać miód, nie przypominały słoików, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a miód faktycznie rozlał się w szklanych naczyniach laboratoryjnych.

Testy wykazały, że złoty płyn zawierał THC i HHC, co jest nielegalne w Polsce. Stołeczni policjanci oszacowali wartość zabezpieczonego mienia na blisko 6 mln zł.

Źródło: Policja.pl

Antoni Królikowski, aktor, został zatrzymany za jazdę pod wpływem THC. Do wczorajszego zdarzenia doszło na jednej z warszawskich ulic ....

Twitter zezwolił już na reklamę konopi na swojej platformie. Są jednak pewne ograniczenia. Jest to największy portal...

Amsterdam zakazuje używania marihuany na ulicach. Decyzja ta została podjęta w celu ochrony zdrowia turystów, którzy odwiedzają Amsterdam przede wszystkim dla...