Medycyna chwili - Jack Herer

Wiedza o konopiach

W tym tygodniu mam opowiedzieć wam o wielkim szczepie, a także uhonorować człowieka, którego szczep został nazwany po ... Jack Herer.

Był jednym z najważniejszych ludzi w latach 80-tych i 90-tych - podczas szczytów wojny narkotykowej - aby przenieść ruch legalizacji do przodu, publikując i popularyzując wiele z historii i zastosowań zioła z jego przełomowej książki The Emperor Wears No Clothes.

Nie wydaje mi się, aby było przesadą stwierdzenie, że nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz z naszą medyczną marihuaną i z możliwością legalizacji na karcie wyborczej w tym roku (to może być ten rok, przyjaciele!), gdyby nie ciężka praca i niestrudzony aktywizm Jacka Herera. Dziękujemy Ci Jack!

Oto filmik, na którym Jack Herer opowiada o tym, jak po raz pierwszy zapalił jointa i się naćpał, latem 1969 roku - Miłego oglądania!

Teraz, o odmianie...

Ta odmiana nie tylko została nazwana na cześć Jacka, ale jest to hybryda stworzona z niektórych z jego ulubionych odmian - Skunk #1, Northern Lights #5 i Haze. Oto kilka informacji z sieci...

Odmiana Jack Herer jest zdominowana przez Sativę, ma jasnozielony kolor z lekko pomarańczowymi do brązowych włoskami, które ją pokrywają. Świetna jakość medycznej marihuany, gęste pąki łatwe do rozbicia i pracy z nimi. Smak i zapach są bardzo wyjątkowe, przypominają skunksa, są ostre, stęchłe i pikantne.

Efekty powinny być odczuwalne natychmiast po zaciągnięciu się, z bardzo zwiewnym, lekkim upojeniem, po prostu sprawia, że wszystko wydaje się bardzo rozkoszne. Bardzo łatwo zainteresować się rzeczami, łatwo skoncentrować się na więcej niż jednym zadaniu, ogólnie świetna odmiana.

- Jedna z najlepszych odmian, aby oderwać myśli od tego, co się dzieje i po prostu się zrelaksować.

- Zawartość THC: 15-20%