Bonanza! Meghan Markle i książę Harry zaoferowali 3,9 miliona dolarów jako łatwy dochód z domowej uprawy marihuany

Wiedza o konopiach

Alkiviades David, dziedzic greckiego miliardera, oferuje Meghan Markle i księciu Harry'emu opłacalną ofertę wejścia w biznes konopny. Królewski duet ustąpił miejsca "Senior Royals" na początku pierwszego miesiąca roku.

Od tego czasu para zamieszkała w 5,5-akrowej posiadłości w Santa Barbara. Przedsiębiorca uważa, że obecny dom pary królewskiej idealnie nadaje się do uprawy marihuany.

Twierdzi on, że jego oferta jest "złotą okazją" dla pary królewskiej, aby spróbować swoich sił w jednym z najbardziej lukratywnych biznesów w Santa Barbara. Szansa ta może sprawić, że książę i księżna Sussex będą mieli w swoich rękach 3,9 miliona dolarów rocznie.

Gleba i pogoda Santa Barbara, miasta położonego na środkowym wybrzeżu Kalifornii, prawdopodobnie sprawiły, że miejsce to stało się punktem zapalnym dla uprawy roślin.

Przemysł uprawy trawki wypełnił lokalne skarbce podatkowe o 20,94 mln dolarów w zeszłym roku, co stanowi znaczący wzrost w porównaniu z rokiem 2018. W miarę jak używanie konopi indyjskich staje się coraz bardziej powszechne w jednej z najsilniejszych gospodarek stanowych w USA, Alki znajduje w regionie miejsca do zarabiania pieniędzy.Mówi, że dostosował nasiona konopi do potrzeb rodziny królewskiej. "Chciałbym przekazać te specjalnie wyhodowane nasiona Harry'emu i Meghan za darmo" mówi David. Biznesmen-cum-telewizyjny reżyser ma nadzieję, że kupi swoje nasiona wykonane na zamówienie, gdy wykiełkują w uprawę."Nasiona działają jak środek przeciwbólowy. Nazwaliśmy nasze nasiona na zamówienie 'nasionami księcia Harry'ego'," dodał Alki, w wywiadzie.

Aby podkreślić powagę swojej oferty, dziedzic rozlewni coli zaprosił królewską parę do swojego domu w Malibu w nadchodzącym miesiącu. Spodziewa się ich w przyszłym miesiącu w swojej rezydencji, mając nadzieję zaprezentować "Prince Harry Seed" zapakowane w złote pudełko. Twórca zindywidualizowanych nasion konopi podpisał podobne umowy z innymi znanymi hodowcami w okolicy. W zeszłym roku jego firma - SwissX - uruchomiła pierwszą powiązaną z konopiami indyjskimi kryptowalutę i globalną giełdę konopną.

"Królewska umowa jest indywidualnie dostosowana do potrzeb takich osób jak książę Harry" - dodał.

Zbudowane pod specjalnym nadzorem zespołu genetyków, nasiona Harry'ego są produktem mózgownicy, dr Olofa Olssona, doktora biotechnologii z Uniwersytetu w Lund. Dostosowanie genetyczne zostało dokonane w celu osiągnięcia wysokiej ilości Cannabigerolu, CBG, prekursora innych istotnych elementów konopi, w tym CBD i THC.

Mówi on, że "nasiona nasycone CBG mają być skierowane do mas, które polegają na alternatywnych środkach, aby poskromić swój ból". "Jest to naturalna przeciwbólowa i przeciwbólowa część konopi", dodał. "Aby uczynić go łatwo dostępnym i naruszyć prawo twardej marihuany, psychoaktywny element konopi, tetrahydrokannabinol, został zmniejszony do 'nieekranowalnego' poziomu 0,001 procent" - twierdził dalej Alki.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje zaangażowanie w transakcję, założyciel SwissX zobowiązuje się do odkupienia upraw po uczciwych stawkach rynkowych. "Oprócz nasion i materiałów do uprawy doniczek, partnerzy otrzymają darmowe szkolenie. Partnerzy uprawiający konopie będą mieli również udziały w roślinach konopi" - czytamy dalej.

Po rezygnacji z pełnoetatowej pracy królewskiej, syn księcia Karola kupił rezydencję w Santa Barbara za szacunkową cenę 14,3 miliona dolarów. Od tego czasu obserwują odpowiedni zestaw okoliczności, aby uzyskać ruchomy dochód.

David obiecuje zebrać 3,9 miliona dolarów z trzech zbiorów rocznie dla pary królewskiej, przy rocznych kosztach operacyjnych oscylujących wokół 13.000 dolarów za akr.

Pofałdowane wzgórza i prawie stała pogoda w chłodnym klimacie sprawiają, że Santa Barbara jest idealnym miejscem dla win chardonnay i pinot noir. Jednak trend konopny i wsparcie ekologiczne sprawiły, że wielu plantatorów winorośli przeniosło się lub rozszerzyło swoją działalność również na rośliny lecznicze.

Santa Barbara reprezentuje niewielką część Kalifornii, zaledwie 1,2 procent stanu. Jednak w zeszłym roku region ten otrzymał jedną trzecią licencji na uprawę konopi w stanie. Wsparcie pogodowe i trakcja wśród mieszkańców sprawiły, że Santa Barbara znalazła się w czołówce regionów uprawiających konopie.

Alki mówi, że "chce wykorzystać etyczny potencjał tego duetu". "Ich opiekuńcza natura dobrze współgra z terapeutycznym potencjałem rośliny". Dalej zakłada, że "duet będzie zainteresowany eksploracją tego obszaru, ponieważ są mocno dopasowani do innych kampanii uświadamiających, takich jak HIV i środowisko naturalne.

"Ojciec Harry'ego uwielbia rozmawiać ze swoimi roślinami, gdy jest na misji uprawy" - mówi David. Spodziewałby się, że książę będzie podążał za podobnym współczującym podejściem. Para z pewnością rozważa tę ofertę, choć oficjalnie nie ogłosiła jeszcze przyjęcia zaproszenia.

[Image Credit: https://stylecaster.com/meghan-markle-prince-harry-react-royal-titles-strip-queen/]


Kliknij, aby ocenić ten post![Total: 0 Average: 0]