Best Weed Gummies DIY Recepta

Wiedza o konopiach

Większość ludzi na świecie uwielbia gumisie CBD, zwłaszcza gdy są one w całości złożone z THC. Te przepyszne gumisie z konopi są nieco drogie w każdym sklepie. Jest to więc doskonała opcja, aby spróbować zrobić je samemu. W przypadku, gdy chcesz wiedzieć, jak zmienić swoje DIY gumisie w jakość kupioną w sklepie, będziesz potrzebował świeżych składników wraz z odpowiednim przepisem. Tak więc, wymyśliliśmy ten już zbadany przepis na gumisie z chwastów, który może zaoferować Ci pożądany rezultat.

SPIS TREŚCI

 • Weed Gummies
 • DIY Weed Gummies
 • Sposoby na zrobienie oleju kokosowego nasączonego konopiami indyjskimi
 • Kroki do zrobienia nasączonego oleju kokosowego:
 • Jak zrobić Weed Gummies?
 • Kroki do Weed Gummies Przepis
 • Personalizowanie przepisu na Weed Gummies
 • Notatka końcowa

Weed Gummies

Mówi się, że Weed Gummies przypominają gumisiowe przekąski, które są dostępne na całym świecie. Wiele osób uważa, że dodanie lekkiego koncentratu do prostego przepisu na gumisie pomoże im uzyskać potrzebny rezultat. Jednak jest to niemożliwe, aby ten przepis do pracy.

Ponieważ przepis normalnego gumy candy bear jest znany jest na poziomie podstawowym, proces korzystania z cukru i topnienia go z dodatkiem odrobiny wody i cukru staje się stałe po schłodzeniu. Aster, w którym żelatyna jest dodawana, aby nadać mu strukturę gąbczastą, tworząc w ten sposób gumisie. Jeśli jednak dodamy do niego jakikolwiek koncentrat, stanie się on całkowicie gryzący i rzadki lub jak miękki karmel. To jest główny problem z wykorzystaniem podstawowego przepisu.

DIY Weed Gummies

Więc, musisz się zastanawiać, jak zrobić DIY Weed Gummies, które pozostają rozciągliwe i miękkie nawet w temperaturze pokojowej. Odpowiedzią na to jest emulgacja. Aby uzyskać strukturę właściwego gumisiów, konieczne jest zmieszanie koncentratu konopi indyjskich z jeszcze jednym składnikiem, a następnie dodanie go do mieszanki cukierków w czasie, gdy jest ona gotowana. W naszym przepisie wykorzystaliśmy lecytynę.

W celu stworzenia DIY gumisiów ziołowych, najlepiej zacząć od, podstawowych kroków, wskazując odpowiedni koncentrat. Tak więc, przedstawiliśmy proces tworzenia własnego oleju kokosowego z dodatkiem konopi indyjskich.

Jak zrobić olej kokosowy nasączony konopiami indyjskimi

W przypadku, gdy posiadasz już olej haszyszowy lub jakikolwiek odbarwiony koncentrat, ten krok można zignorować. Chociaż, jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem od podstaw, to musisz zrozumieć kroki potrzebne do stworzenia ekstraktu.

Wszelkie przepisy, które można znaleźć w Internecie związane z gumisiami z chwastów może wymagać infuzji konopi do oleju kokosowego. Olej kokosowy jest znany jako najlepsza opcja, ponieważ z powodzeniem zachowuje stałą strukturę nawet w temperaturze pokojowej, pomagając gumie z chwastów pozostać w stanie stałym. Jeśli nie podoba Ci się zapach lub smak oleju kokosowego, nadal masz możliwość użycia innego oleju, ale w naszym przepisie wykorzystaliśmy ten składnik.

Aby zrobić olej kokosowy nasączony konopiami indyjskimi, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Konopie należy odkarbować przed wykonaniem poniższych kroków:

 • Podwójny kocioł
 • 1 filiżanka odwęglonej i zmielonej marihuany
 • Chusta serowarska
 • Sznurek
 • 1 filiżanka oleju kokosowego

Kroki do zrobienia oleju kokosowego:

Ustawianie podwójnego kotła

Użyj wody, aby całkowicie wypełnić dno podwójnego kotła. Następnie postaw go na kuchence na średnim ogniu. Następnie użyj chusty serowej, umieszczając na niej konopie i zamień ją w saszetkę, a następnie użyj sznurka, aby ją odpowiednio zawiązać. Najlepiej jest pozwolić saszetce z marihuaną pozostać w oleju przez około 6 do 8 godzin. Pomoże to w wydobyciu dużej ilości THC.

Użyj ściereczki do czyszczenia i wylej na nią olej kokosowy.

Następnie wyjmij saszetkę, a twój napar z oleju kokosowego jest gotowy. Poza tym, masz również możliwość wyciśnięcia saszetki, aby uzyskać jak najwięcej oleju, chociaż może to również spowodować wmieszanie dodatkowych flawonoidów do twojej mieszanki.

Teraz, po uzyskaniu jednego z twoich składników, tj. olej kokosowy infused, nadszedł czas, aby przejść do receptury gummies chwastów.

Jak zrobić Weed Gummies?

Przepis jest uważany za prosty, i obejmuje wstępnie aromatyzowane żelatyny z dodatkowym niearomatyzowane żelatyny do ustawienia gummies. Sprzęt i składniki wymagane do rozpoczęcia z przepisu są następujące:

Sprzęt:

 • Trzepaczka
 • Szpatułka
 • Rondel
 • Przyrząd do nalewania
 • Formy do cukierków (formy, które mogą być używane do łatwego wyjmowania gumisiów)
 • Nieprzywierający spray do gotowania

Składniki:

 • Wstępnie zapakowany deser żelatynowy: Jell-O (możesz wybrać dowolny smak według swoich potrzeb)
 • Niearomatyzowane żelatyna: Można wziąć około 2,5 łyżki proszku żelatyny lub arkuszy żelatyny około 7,5. Najlepiej jest wybrać dobrej jakości żelatyny dla dodatkowej jędrności.
 • Zimna woda: ½ szklanki
 • Syrop kukurydziany: 1/4 filiżanki
 • Olej z konopi indyjskich lub olej haszyszowy: 1/4 filiżanki
 • Lecytyna sojowa: 2 łyżki

Kroki dla Weed Gummies Przepis

Krok 1: Po pierwsze, zacznij od przygotowania żelatyny. W przypadku, gdy używasz sproszkowanej żelatyny, weź cienkie i galaretki i posyp je na wierzchu wody. Musisz pozwolić jej kwitnąć przez około pięć minut. Możesz również użyć arkuszy do moczenia wody przez około dziesięć minut.

Krok 2: Po żelatyna jest przygotowany, wymieszać go (z wodą) i syropu kukurydzianego za pomocą rondla. Musisz pozwolić mieszaniny do osiadania na średnim ogniu. Ważne jest, aby stale ubijać, ale delikatnie podczas podgrzewania. Musisz upewnić się, że żelatyna się nie gotuje, ponieważ może nie osiąść na dnie z powodu wrzenia. W przypadku, gdy na górze utworzy się piana, usuń ją i zmniejsz nieco temperaturę.

Krok 3: Gdy mieszanka w końcu się rozpuści i całkowicie wymiesza, zdejmij ją z ognia i pozostaw do ostygnięcia. Teraz nadszedł czas, aby dodać lecytynę, a także olej z konopi indyjskich, mieszając, aby wymieszać prawidłowo.

Krok 4: Następnie, dla gumy kształt niedźwiedź, zachować swoje formy gotowy przez spryskiwanie ich prosperowanie z wykorzystaniem sprayu do gotowania. Najlepiej jest pozwolić formom ustawić na blachach do pieczenia wyłożonych papierem pergaminowym, ponieważ pomoże Ci później przenieść go łatwo.

Krok 5: Po zakończeniu spryskiwania form, przenieś mieszaninę gumisiów z konopi do strzykawki kuchennej lub pojemnika z wylewką. Możesz również wziąć plastikową kanapkę i dodać do niej mieszankę, a następnie lekko przyciąć jeden z jej brzegów, aby stworzyć worek do pipetowania.

Krok 6: Następnie zacznij napełniać foremki. Możesz użyć skrobaka ławki, jeśli nie lubisz brudne krawędzie. Możesz również użyć dowolnego innego płaskiego przedmiotu, aby łatwo zeskrobać dodatkową rozlaną mieszankę z ich powierzchni.

Krok 7: Po niech to ustawić w lodówce, wyjąć go i de-mold go. Twoje ziołowe gumisie muszą być stałe w dotyku, ale wciąż trochę lepkie. Następnie użyj papieru pergaminowego i połóż na nim gumisie. Teraz pozwól gumisiom wyschnąć na powietrzu, najczęściej w miejscu o lepszej wentylacji, na przykład z przodu wentylatora. Czas potrzebny na wyschnięcie zależy od temperatury, miejsca, wilgotności i wielu innych czynników.

Uwaga: Musisz upewnić się, że formy są całkowicie wysuszone przed ich przechowywania, ponieważ mogą one stać się problemem z tego przepisu. Te gumisie z chwastów może trwać tak długo, jak jeden tydzień bez potrzeby lodówki. W przypadku, gdy jest on przechowywany w zimnym miejscu, może pozostać do jednego całego miesiąca. Jest to idealny przepis na gumisie ziołowe, które mogą być tworzone łatwo w domu. Poza tym, istnieje kilka innych metod, które można wykorzystać, aby lekko zmienić przepis i uczynić go bardziej apetycznym.

Personalizacja Przepis na Gumisie z Trawki

Przepis podany powyżej jest podstawowy. Zawsze można dodać dodatkowe składniki, aby uczynić go bardziej smaczne. Jednakże, może to być trudne do smaku to ze względu na Jell-O, że jest wstępnie aromatyzowane. Niektóre z porad, które można wykorzystać, aby Twój przepis na gumisie ziołowe znacznie bardziej atrakcyjne są wymienione poniżej.

Wymień galaretkę

Istnieje wiele różnych środków aromatyzujących i konserwantów zawartych w Jell-O, które mogą zwiększyć żywotność gumisiów ziołowych. Jednak może to sprawić, że trudno będzie Ci dodać smaki, których pragniesz. Dlatego najlepszym wyborem jest zastąpienie galaretki. Można to zrobić poprzez zwiększenie poziomu żelatyny. Możesz dodać około 4,5 łyżki żelatyny lub dodatkowe sześć arkuszy. Jesteś świadomy faktu, że Jell-O zwykle ma już dodany cukier w nim. Więc około 5,5. łyżki cukru może być mieszany z syropem kukurydzianym, a następnie gotowane prawidłowo. Tak więc, w ten sposób, można usunąć Jell-O z przepisu.

Stwórz własny smak

Możesz użyć dowolnego oleju aromatyzującego, który jest zwykle używany do znakowania twardych cukierków. Jednakże, ilość jest zawsze oparta na liczbie gumisiów, które zdecydowałeś się zrobić.

Kwaśne i słodkie

Możesz zdecydować się na dodanie kwasu do mieszanki, aby uczynić ją nieco bardziej słodką lub kwaśną. Kwasy, które są zwykle ekstrahowane z owoców, takich jak kwas jabłkowy i kwas cytrynowy mogą być używane. Kwas cytrynowy można uzyskać z owoców takich jak cytryna czy pomarańcza, a kwas jabłkowy z owoców takich jak wiśnie, brzoskwinie czy truskawki.

Uwaga końcowa

Stworzenie własnej partii gumisiów ziołowych w domu nigdy nie jest trudnym zadaniem. Możesz łatwo skorzystać z naszego przepisu, aby rozpocząć tworzenie własnego zestawu pysznych gumisiów ziołowych. Istnieje wiele przepisów obecnych w Internecie, choć większość z nich może skończyć się oferując niezadowalający wynik. Zawsze najważniejsze jest, aby upewnić się, że przepis, który wybierzesz jest godny zaufania.