Anthony Franciosi założyciej firmy Honest Marijuana

Wiedza o konopiach

Codziennie obrabia swoją ziemię z błotem na butach i łopatą w ręku. Z niebieską przestrzenią nieba nad nim i chrupiącą ziemią pod jego stopami, pielęgnowanie jego roślin jest pracą miłości, którą nie zamieniłby na żadną inną. Anthony Franciosi, znany również jako Mrówka, jest uczciwym wobec dobroci rolnikiem, którego palce są tak zielone, jak organiczna marihuana, którą uprawia.

Jest on dumnym założycielem Honest Marijuana - całkowicie naturalnej, całkowicie organicznej uprawy marihuany w Kolorado. Można powiedzieć, że Anthony przebył długą drogę od czternastu lat, kiedy pierwszy raz spróbował skrytki taty swojego przyjaciela w lesie za ich domem. Ale jego miłość do szycia i delektowania się marihuaną jest teraz tak samo świeża jak w latach ubiegłych.

Wizja Anthony'ego Franciosiego

Wizja stojaca za Honest Marihuana przyszła na myśl w 2008 roku. Anthony przeprowadził się do Kolorado, zaledwie kilka lat po tym jak zapalił się medyczny ruch marihuany. Prawo było jeszcze całkiem nowe i niewielu lekarzy pisało tam skrypty. Anthony, ze swoją masakrą kontuzji sportowych i swoją dociekliwością, był idealnym pacjentem dla medycznej marihuany. Miał dobrą historię medyczną, by wciągnąć lekarzy do pisania skryptów na splify. Ale Anthony nie był zainteresowany byciem pacjentem; chciał być producentem.

Pracując jako ogrodnik przez blisko dekadę, Anthony otoczył się wysokiej jakości, podobnie myślącymi ludźmi, którzy byli za zielenią (w ogólnym organicznym znaczeniu tego słowa). I, jak przystało na serendipity, większość z nich była też hodowcami konopi. Pomiędzy sadzeniem ogrodów ziołowych a bylinami, nasiona do uprawy własnej organicznej marihuany zasadzały się w jego umyśle.

Od swoich współpracowników poznał wartość uczciwego, wolnego od chemii rolnictwa, pozostawania wiernym Matce Naturze i pracy tylko z tym, co daje ziemia. W prawdziwie mrówczym stylu, najlepiej uczył się wychodząc na pola, brudząc sobie ręce i zdobywając doświadczenie z pierwszej ręki. Nie jest on jednym z tych, którzy siedzą na uboczu, gdy w pobliżu jest gorąca okazja do palenia.

Dla Anthony'ego był to oczywisty związek, który połączył jego miłość do surowej, ciężkiej pracy, zrównoważonego rolnictwa ekologicznego i palenia dobrych rzeczy w jedno. I tak narodził się jego pomysł na Honest Marihuana.

Założyciel firmy Honest Marihuana, Anthony zatykał dziurę w rynku - ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości, ekologiczny produkt marihuany. Anthony odczuwał tę potrzebę każdego dnia, często więcej niż raz dziennie, a ta potrzeba po prostu nie była zaspokajana. Zamiast zadowolić się niezadowalającym produktem, zdecydował się wejść do środka i coś z tym zrobić. Anthony zdał sobie sprawę, że nie jest jedynym, który ma ten problem do rozwiązania, ale może być jedynym, który jest wystarczająco zdeterminowany, aby wysiąść z kanapy i go naprawić.

Co napędza Anthony'ego FranciosiAnthony Franciosi to wszystko dla wysokiej jakości życia organicznego. Nawet kiedy zajmuje się swoimi chrupiącymi pizdami, znany jest z tego, że od podstaw przyrządza domową pizzę. Od robienia ciasta aż po ręczne zbieranie ziół, które sam wyhodował. To robi wrażenie.

Ma on nadzieję, że będzie pozytywną siłą napędową dla ekologicznej uprawy konopi i pomoże rozpowszechnić tę mentalność w innych praktykach rolniczych.

Patrząc w przyszłość, wizja Anthony'ego polega na dalszym tworzeniu praktyki zrównoważonego rozwoju, skoncentrowanej na integralności produktu. On chce być Gucci'm ekologicznej uprawy marihuany, a nie Walmartem. I aby to zrobić, będzie utrzymywał mentalność małych partii bez względu na to, jak duże będzie zapotrzebowanie. Jak wie każdy doświadczony palacz, liczy się jakość szczepu, a nie ilość.

Dla was, pączkujących hodowców, oto mała rada Anthony'ego. "Wychowajcie się, czytajcie książki. Upewnij się, że masz dobre, czyste środowisko i bezpieczne miejsce dla swojej instalacji, zanim się do niego dostaniesz. I upewnij się, że twój właściciel nie ma nic przeciwko temu. Musiałem przeprowadzać się 8 razy w ciągu 9 lat. Kiedy rachunek za prąd wzrośnie o 300 dolarów, właściciel może się zdenerwować.

"Książki napisane przez Anthony'ego FranciosiOrganic Marijuana. Definitywny przewodnik po wszystkich naturalnych marihuanach to lektura wymagana dla nowej generacji ciekawskich i wyrafinowanych palaczy marihuany.

Zamiast krótkowzrocznej wizji masowej produkcji, nacisk kładzie się na jakość wytwarzanego produktu. Jeśli mamy zamiar rygorystycznie monitorować sposób uprawy naszych warzyw i owoców, czy nie ma sensu pragnienie, aby ten sam staranny proces był stosowany w przypadku naszej marihuany? Jeśli chcemy, aby nasze sałatki były organiczne, powinniśmy również chwasty były organiczne.

Organiczna marihuana ma lepszą potencję, smak i aromat, a Matka Natura dziękuje Ci uprzejmie za jej palenie, ponieważ jest bardziej przyjazna dla środowiska. Ta książka edukuje palaczy marihuany o tym, co właściwie oznacza organiczna marihuana, jak jest uprawiana i jak wpływa na środowisko naturalne.

Łatwa do odebrania i niemożliwa do odłożenia, Organiczna Marihuana jest doskonałym przewodnikiem zarówno dla użytkowników rekreacyjnych jak i medycznych. Przewiń na górę i kliknij przycisk "kup teraz", aby poznać naukę stojącą za Twoją ulubioną zieloną rośliną.

Jeśli jesteś zmęczony rozczarowującymi kwiatami, które są bardziej nasienne niż chwasty i wysuszonymi liśćmi, które palą się i nie mają żadnej satysfakcji, przygotuj się do uprawy własnej organicznej marihuany.

Nic nie pobije pozazmysłowego doświadczenia palenia własnego naturalnego ziela Matki Natury. W związku z tym, że ruch na rzecz zrównoważonego rozwoju na całym świecie staje się coraz bardziej zielony, musimy poświęcić taką samą uwagę naszemu chwastowi. Uprawianie własnego, naturalnego sposobu uprawy bez użycia surowych chemikaliów i pestycydów jest lepsze zarówno dla zdrowia, jak i dla naszej planety.