PanPestka.pl – opinie o sklepie

Pan Pestka

 

Pan Pestka – opinie redakcji seedbanks.pl oraz klientów

Sklep panpestka.pl został założony przez przyjaciół, którzy założyli go z pasji do branży konopnej.  Interesujemy się tą branżą już ponad 15 lat. Kilka lat temu gorąco wspieraliśmy w Krakowie oraz w Warszawie „Masz wyzwolenia konopi”. Marszom towarzyszyły imprezy, w trakcie których częstowaliśmy uczestników marszu nasionami konopnymi najlepszej jakości. Zaznaczyliśmy swoją obecność również na zawodach Cannabis Cup w Amsterdamie, na których pełniliśmy rolę sędziów. To spotkanie było dla nas przełomowe. Nawiązaliśmy wówczas współpracę z najważniejszymi producentami nasion konopnych. To właśnie w Amsterdamie udało się nam poznać persony ruchu konopnego z całego świata. Pozwoliło nam to na dalszy rozwój. Co roku bierzemy udział w największych targach i imprezach w różnych krajach europejskich.

Kannaba Fair odbywający się w Krakowie, Cannabiz w Warszawie, kultowy Mary Jane u naszych zachodnich sąsiadów w Berlinie, Cannafest w Pradze, Spannabis w Barcelonie oraz dwa ważne wydarzenia w Wiedniu tj. Cultiva oraz Hanfexpo.

Skutkiem wielu lat działalności i dużego doświadczenia, jakie zdobyliśmy w branży konopnej, są opinie użytkowników, którzy zakupili u nas nasiona konopi indyjskich i dali temu wyraz na różnych forach internetowych, takich jak:  forum.nasionakonopi.pl, trawka.org, haszysz.com oraz growlike.pro.

"sklepik mogę polecić z czystym sumieniem, oczywiście zawsze są jakieś gratisiki :) ich markowe pesteczki autosów też są niczego sobie, zwłaszcza Punk Devil"

~Bongjour

"Pan Pestka? Dobry sklep, szybka dostawa, darmowe porady i dużo pomocy od "Pana Pestki" Szybka dostawa do UK, rzetelność... W sumie spoko jak dla mnie..."

~Tomson

Dlaczego nasiona konopi indyjskich warto kupić w sklepie Pan Pestka?

Pierwszy powód to świeżość nasion konopnych. Nasiona są przechowywane w chłodzie, w odpowiedniej temperaturze, która pozwala zachować ich najlepsze właściwości. Otrzymujesz nasiona jak co dopiero zebrane, pełne energii. Asortyment sklepu jest bardzo bogaty. Posiadamy ponad 3 tys. produktów, a wśród nich nasiona marihuany medycznej, Indica i ruderails. Pełna lista produktów znajduje się na stronie internetowej naszego sklepu Pan Pestka.

Drugim powodem, dla którego warto właśnie u nas zaopatrzyć się w nasiona konopne jest pełna dyskrecja. Cały proces składania zamówienia jest poufny wraz z wysyłką zakupionego towaru. Dokonując transakcji w sklepie, nie ma potrzeby zakładania konta, nie ma też obowiązku podawania nam poufnych danych. Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie produktów za pośrednictwem paczkomatu InPost, potrzebny będzie tylko Twój numer tel. lub adres e-maila. Dzięki temu zostaniesz powiadomiony, że paczka czeka na Ciebie w paczkomacie. Przesyłki do naszych klientów pakowane są w skromne nie rzucające się w oczy opakowania, na których nie ma żadnych taśm czy naklejek firmowych.  

Trzecim powodem jest szybkość realizacji zamówienia. Od czasu zakupu produktów w naszym sklepie, towar dociera do Ciebie w ciągu 24 godzin. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka wyszła od nas jak najszybciej.

Czwarty powód zachęcający do zakupów w sklepie Pan Pestka to możliwość złożenia zamówienia przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, 24h na dobę. Jesteśmy dyspozycyjni i zawsze dostosowujemy ofertę do oczekiwań naszych klientów.

Przedstawiliśmy Ci cztery powody, dla których warto właśnie u nas zrobić zakupy i zaopatrzyć się w doskonałe nasiona konopne, które wzbogacą Twoją kolekcję i będą stanowiły atrakcje dla Ciebie i Twoich gości.

Jeżeli chciałbyś o coś zapytać, masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu przez Internet albo przez telefon. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielmy informacji.

Informujemy, że oferowane nasiona w sklepie Pan Pestka służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Mogą być również wykorzystywane w celu edukacyjnym. Zwiększanie wiedzy w zakresie produktów konopnych jest potrzebne i pożyteczne. Wokół nich narosło wiele krzywdzących stereotypów. Doskonale wiemy, że uprawa konopi w Polsce jest nielegalna. Gorąco apelujemy, aby produkty zakupione w naszym sklepie traktować w sposób kolekcjonerski i edukacyjny.