Master Kush, nowa odmiana suszu klasy medycznej od S-Lab, trafia do aptek

Informacje

Master Kush, nowa odmiana suszu klasy medycznej od S-Lab, trafia do aptek. Polscy pacjenci również będą mieli dostęp do tego produktu. Jakie są jego właściwości? Kiedy będzie dostępny w sprzedaży? Jaką ilość suszu otrzymaliśmy w naszym kraju? Oto wszystkie informacje.

Master Kush, nowa odmiana leczniczego suszu od S-Lab, będzie dostępna w aptekach

Master Kush to hybryda, która daje dominujące efekty podobne do szczepów typu Indica. Znana jest również jako "High Rise" lub "Grandmaster Kush". Ten szczep otrzymał wiele nagród na Cannabis Cup i ma silną reputację w branży konopi.

Może być stosowany medycznie jako środek przeciwbólowy, przeciwzapalny, uspokajający i relaksujący. Master Kush, w przeciwieństwie do innych odmian Indica, może również podnosić nastrój, podnosić na duchu i łagodzić niepokój.

"Ten szczep jest częścią podgrupy Indica. Ma gęste, intensywnie zielone pąki, które są pokryte trichomami. Szczep ten zapewnia doskonałą równowagę między relaksem całego ciała i łagodzeniem stresu, dzięki czemu jest popularnym wyborem dla osób cierpiących na lęki i stres. Master Kush, pomimo przynależności do rodziny Indica, pozostawia jasną głowę i świadomość sensoryczną. Jest skuteczna w łagodzeniu chronicznego bólu, bezsenności i leczeniu zaburzeń odżywiania. Ten szczep ma silny cytrusowo-ziemisty aromat ze świeżymi nutami sosny. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgrzybicznie. Zmniejsza również krzepliwość.

Rozmowy o nowej odmianie Hemp Pharmacist

Źródło: Hemp Pharmacist

Suszone zioło będzie dostępne w aptekach prawdopodobnie od przyszłego tygodnia.

Do polskich aptek trafi go 50-60 kg.

THC: 18%

CBD: <1%

S-Lab: Formuła Master Kush na receptę

Firma S-Lab zarejestrowała na jednej rejestracji narkotykowej wiele odmian marihuany (18% THC, oraz 1% CBD). Oznacza to, że napisaliśmy T U A J.

Możesz zidentyfikować, czy opakowanie zawiera Master Kush, szukając liter "MH", które są częścią numeru partii. Dowiedz się, jak rozpoznać odmiany za pomocą numerów seryjnych w TU T A J.

Przepis na Master Kush (i wiele innych produktów od S-Lab).

Włochy: Sąd Najwyższy orzekł, że można uprawiać więcej niż 12 roślin konopi, jeśli są one wykorzystywane do własnych celów.

Spannabis 2023 Barcelona będzie wyjątkowym świętem zioła w Europie. Wszystko odbywa się w...

Master Kush, nowy szczep suszonej marihuany klasy medycznej od S-Lab, jest już dostępny w aptekach. Będzie to kolejny produkt firmy...