Jack Herer sprzedaje teraz nowy suszony lek klasy medycznej od S-Lab.

Informacje

Jack Herer to nowy susz narkotykowy klasy medycznej wyprodukowany przez firmę S-Lab. Jest to hybryda, która zawiera geny sativy. Została stworzona w Holandii w latach '90 i nazwana na cześć Jacka Herera, legendarnego aktywisty i działacza. Szczep ten zyskał wiele pochwał od użytkowników i zdobył sporo nagród. Jack Herer, czwarta odmiana od S-Lab została wydana pod tą samą rejestracją co trzy poprzednie odmiany. Jest to dobra rzecz (większa różnorodność), ale niesie też pewne zagrożenia, o czym pisaliśmy niedawno. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jack Herer sprzedaje teraz nowy susz medyczny od S-Lab.

Jack Herer, legendarna hybryda z dominacją sativy, nosi nazwę po legendarnym aktywiście i działaczu konopi, The Emperor Wears no Clothes.

Firma Sensi Seeds opracowała ten szczep w latach 90-tych. Szybko stała się ona klasykiem. JH zdobyła dziewięć tytułów Cannabis Cup.

Jack Herer powstał ze skrzyżowania legendarnych szczepów: Haze - Northern Lights 5 i Shiva Skunk.

S-Lab Jack Herer jest dostępny w polskich aptekach i zawiera poziom kannabinoidów 18% THC, oraz 1% CBD 10%.

Ten hybrydowy szczep jest mieszanką z przewagą genetyki sativy i dobrze sprawdza się u pacjentów cierpiących na depresję, niski nastrój i inne zaburzenia nastroju. W mniejszych dawkach ma właściwości przeciwlękowe. JH może podnieść nastrój, podnieść na duchu i rozweselić.

Terpinolene jest dominującym terpenem w Jack Herer. Istnieją również terpeny w obrębie tej odmiany.

-beta-kariofilen

-ocymen

-mircena

-limonen

-fitol

-beta-pinen

-nerolidol

Szablon recepty na Jacka Herera, oraz inne susze od S-Lab

Dlaczego jedna recepta dotyczy dziś wszystkich produktów od S-Lab? Jakie są możliwe konsekwencje i co to oznacza dla pacjenta? O tym wszystkim rozmawialiśmy na naszym portalu T U A J.

Włochy: Sąd Najwyższy orzekł, że można uprawiać więcej niż 12 roślin konopi indyjskich, jeśli są one wykorzystywane do własnych celów.

Spannabis 2023 Barcelona będzie wyjątkowym świętem zioła w Europie. Wszystko to dzieje się w...

Master Kush, nowy szczep suszu marihuany klasy medycznej od S-Lab, jest już dostępny w aptekach. Będzie to kolejny produkt firmy...