Hiszpania: Uciekając przed służbami wyrzucili ponad tonę haszyszu na plażę [wideo].

Informacje

Motorówka rozbiła się na plaży w Hiszpanii. Właściciele motorówki uciekli w głąb kraju, porzucając ją i haszysz, który przemycali wzdłuż plaży. Cała sytuacja została uwieczniona na filmie, w tym sceny prosto z hollywoodzkiego filmu akcji.

Hiszpania: Uciekając przed służbami, zostawili na plaży ponad tonę haszyszu

W ubiegły piątek, około 4 rano, oddział Guardia Civil z Hiszpanii przeprowadził operację mającą na celu zatrzymanie przemytników u wybrzeży Majorki. Funkcjonariusze zauważyli łódź przewożącą przemytników podróżujących z dużą prędkością z Afryki Północnej.

Trzej mężczyźni zostali aresztowani przez hiszpańskie siły za transport ponad tony (lub więcej) haszyszu łodzią motorową. Gdy zdali sobie sprawę, że są obserwowani, przemytnicy początkowo próbowali uciec. Nagranie wideo pokazuje, że przemytnicy porzucili kontrabandę na plaży po krótkim pościgu. Następnie uciekli wśród zaskoczonych plażowiczów.

Prześladowcy zostali szybko schwytani po ukryciu się w pobliskim hotelu. Służby przejęły motorówkę i 1,2 tony marihuany.

RPO pyta Komendanta Głównego Policji o pacjentów z medyczną marihuaną ....

Wielokrotnie informowaliśmy, że władze Bawarii są przeciwne legalizacji marihuany. Tamtejsi politycy twierdzą, że legalizacja...

W Zgorzelcu uchylono immunitet prokuratorowi po tym, jak podczas szkolenia poczęstował ciasteczkami z marihuaną. Izba Odpowiedzialności Zawodowej przy Sądzie...