Hemp Cup - Pierwszy polski plebiscyt na najlepszy susz konopny w ramach Weed Fest '22

Informacje

Hemp Cup jest częścią tegorocznego Weed Fest w Warszawie. To pierwszy taki plebiscyt, który odbędzie się w Polsce. Finał zaplanowano na godzinę 16.20 drugiego dnia. 29 maja. Hemp Cup podzielony jest na dwie główne kategorie: nagrodę publiczności, którą przyznajecie Wy, użytkownicy konopi, oraz nagrody jury eksperckiego. Dołącz do nas i twórz konopną historię!

Weed Fest Warszawa 2022 r.

Już niedługo w Warszawie odbędzie się festiwal konopny WeedFest. Odbędzie się on w dniach 28 i 29 maja. To już trzecia edycja imprezy konopnej, która odbywa się w centrum stolicy. Dom Handlowy Bracia Jabłkowscy ugruntował swoją pozycję jako miejsce, w którym odbywa się najlepsza impreza konopna w Polsce. Weed Fest 3 to potrójna moc konopnych atrakcji, zaaranżowanych w tym roku na trzech piętrach eleganckich wnętrz. TUT A J ma przedsmak tego wydarzenia.

Hemp Cup jest częścią Weed Fest 2022

W tym roku na targach pojawi się znacznie więcej atrakcji niż w poprzednich edycjach.

Jedną z nich jest Hemp Cup, czyli plebiscyt na najlepiej wysuszone konopie. Najlepsze kwiaty konopi będą rywalizować w kategoriach eksperckich. Eksperci konopi będą pomagać jury oraz "Nagrodzie Publiczności" - w której to Wy będziecie głosować.

 • Główna kategoria dla to "Najlepszy susz konopi z Polski" .

W kategorii głównej dla "Najlepszego suszu konopi w Polsce"konkursu zasiądzie jury złożone z ekspertów, którzy dokonają przeglądu próbek suszu i podejmą decyzję, który produkt zasługuje na tytuł "Najlepszego suszu konopi w Polsce". Wszystkie próbki zostaną wysłane do badań i analiz laboratoryjnych. Po ogłoszeniu werdyktu nastąpi rozdanie pozostałego suszu gościom Weed Fest Warsaw 2022 w formie upominków. Będzie można również sprawdzić kto i jaki susz otrzymał.

 • Kategoria "Nagroda od publiczności"

Odwiedzający Weed Fest przyznają nagrodę w kategorii "Nagroda od publiczności " osobom, które zadeklarowały chęć wzięcia udziału w plebiscycie. Podczas targów zwiedzający będą mogli przetestować susz przesłany im przez firmy biorące udział w konkursie.

Dlaczego nie wziąć udziału w "The Hemp Cup"?

 • Wszystkie firmy biorące udział w plebiscycie są publikowane na mediach społecznościowych związanych z Weed Fest
 • Wszystkie próbki, wraz z sygnaturą marki, oraz odmianą suszu, zostaną opublikowane zarówno na stronie konkursowej, jak i na naszym portalu po zakończeniu konkursu. Sędziowie i publiczność do samego końca nie będą wiedzieć, kto wykonał daną próbkę suszu.
 • Po zakończeniu Weed Fest 2022, wszystkie opublikowane próbki będą miały link do produktu przez sześć miesięcy.
 • Sędziowie wylosują 3 zwycięskie susze (3x10 gramów) i podadzą informację o lokalizacji.

Dodatkowo zwycięskie susze zostaną opisane na portalu weednews.co.uk. Będą one również promowane przez miesiąc w ramach naszego portalu, który współpracuje z The Hemp Cup.

Nagrody w konkursie "The Hemp Cup"

Kategoria główna: "Najlepsze suszarnie konopi w Polsce". Kategoria ekspercka:

 • #1 otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł, oraz wykonaną na zamówienie statuetkę o wartości 2000 zł. Do statuetki dołączony jest odpowiedni grawer oraz certyfikat potwierdzający autentyczność nagrody dla najlepszej suszarki konopnej.
 • #2 zostanie nagrodzony statuetką wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora. Do niej dołączony będzie odpowiedni grawerunek oraz certyfikat poświadczający autentyczność nagrody.
 • #3 Miejsce zostanie nagrodzone statuetką wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerunkiem oraz certyfikatem poświadczającym otrzymanie nagrody.
 • .
 • W artykule podsumowującym konkurs w mediach branżowych wymieniono zwycięzców
 • "Nagroda od publiczności" -
 • #1 Miejsce otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1.000 zł, statuetkę z odpowiednim grawerem oraz certyfikat weryfikujący autentyczność nagrody,
 • W artykule podsumowującym w mediach branżowych, wzmianka o zwycięzcy.

Wszyscy zwycięzcy w obu kategoriach otrzymają również pakiet zawierający grafikę potwierdzającą ich miejsce w konkursie. Pakiet ten może być dożywotnio wykorzystywany w celach promocyjnych i marketingowych. Zostaną one również opublikowane na stronie konkursowej The Hemp Cup bezterminowo z linkiem do strony produktu.

Na stronie organizatora TUT A J znajdują się wszystkie szczegóły oraz formularz do zgłoszenia swojej suszy do plebiscytu.