Badanie konopi - porównanie międzylaboratoryjne

Informacje

Badanie konopi jest praktyką stosowaną w całej branży. Zanim sprzedasz jakąkolwiek nową partię suszu lub oleju, ważne jest, aby wysłać próbkę swojego produktu końcowego do laboratorium. Możesz teraz porównać jakość swojego produktu z ponad 20 innymi laboratoriami w całej Europie, jeśli użyjesz do badania własnego chromatografu. Oto więcej informacji.

Badanie konopi - porównanie międzylaboratoryjne

Kontrola jakości konopi jest kluczowa, gdy oceniane są surowce i produkty konopne. Ważne jest, abyś zwracał uwagę na wyniki swoich testów i rozumiał potencjalne zagrożenia związane z THC. Pojedynczy wynik testu może często przesądzić o losie całej partii produktów i zmusić Cię do jej utylizacji. Laboratorium i osoby, które wykonały test, są odpowiedzialne za jakość wyników. Nie ma tu miejsca na błędy.

Jest to coś, czego laboratorium Cannalabs jest bardzo świadome. Ta wewnętrzna weryfikacja pozwala Ci porównać swoje wyniki z innymi laboratoriami.

W tym roku zostanie przygotowana uśredniona i wielokrotnie przebadana próbka suszu. Każde laboratorium (fabryczne lub badawcze, rządowe) otrzyma próbkę do analizy. Wyniki należy odesłać do organizatora w wyznaczonym terminie. On zaś opublikuje wyniki i statystyki.

Anonimowość

Anonimowe testowanie marihuany jest możliwe. Laboratoria otrzymują specjalne kody, które chronią je przed opinią publiczną. Jeśli ktoś popełni błąd, może mieć możliwość jego poprawienia.

W tym roku pojawią się laboratoria z Czech, Hiszpanii i Bułgarii, a także ze Szwajcarii. Wiemy, że jakość staje się coraz ważniejsza w branży, co sprawi, że porównanie międzynarodowych wyników będzie ekscytujące.

Wyślij e-mail na adres biuro@ekotechlab.pl, aby zgłosić swoją kandydaturę

S-Lab posiada trzy zarejestrowane szczepy medycznej marihuany. To nie powinno być możliwe. Terapie zaczynające się od...

Testowanie marihuany jest praktyką stosowaną w całej branży. Przed wprowadzeniem na rynek każdego nowego produktu, ważne jest, aby odesłać próbkę produktu końcowego do laboratorium.

Wrocławscy policjanci ruchu drogowego, którzy codziennie patrolują autostradę A4, zauważyli ciężarówkę zaparkowaną na poboczu...