F2 SEEDS opinie o sklepie oraz oferowany asortyment

Jako jeden z pierwszych sklepów z nasionami marihuany uznaje się sklep istniejący pod adresem internetowym F2seeds.pl, istniejący już od 2007 roku na arenie krajowej.

Dzięki wieloletniej działalności sklepu uzyskano renomę i zaufanie wszystkich chętnych ludzi do posiadania nasion konopi indyjskich.

W asortymencie sklepu mogą być znalezione tylko i wyłącznie oryginalne nasiona marihuany. Sprowadzane bezpośrednio od najlepszych producentów nasion konopi.

W sklepie f2seeds.pl oferowane jest ponad 1500 odmian nasion cannabis występujących na terenie całego świata.
W posiadaniu sklepu jest największa ilość polskich breederów. Wśród nich znaleźć można między innymi takie jak:
Grzech Grow Seeds, Warr Seeds, Orion Seeds czy Bebook Flavour

Robiąc zamówienia z tego sklepu otrzymuje się pewność anonimowej (nie zdradzającej zawartości) i w terminowym czasie przesyłki. Forma transportu przesyłki wybierana bezpośrednio przez klienta. Dostępne opcje to: Poczta Polska, Paczkomat InPost, Kurier lub odbiór osobisty przez klienta lub osobę upoważnioną.

W sklepie znajduje się duża ilość nasion każdego rodzaju. Wszystkie dostępne "od ręki", nie trzeba czekać na ewentualną dostawę towaru!

W F2seeds.pl wyjątkowo traktuje się klientów. Do każdego dokonanego przez nich zamówienia, nawet najmniejszego dodawane są gratisy/gadżety ( w największej liczbie z dotychczas istniejących).
Kolejną okazją są gratisowe nasiona. Za każdym razem gdy wyda się 50 złotych zamówienia otrzymuje się 1 nasiono Feminizowane GRATIS! W skrócie 50 zł = 1 nasiono, 100 zł  = 2 nasiona, 150 zł = 3 nasiona i tak dalej.

Kontakt przez e-mail, lub telefon w trybie błyskawicznym. Tysiące pozytywnych opinii od zadowolonych z zakupów klientów.

Te wszystkie cechy to jest to co wyróżnia sklep F2seeds pośród innych tego typu jednostek na polskim rynku!
 

F2 Seeds opinie klientów

 

F2 SEEDS opinie

 

zielony
wszystko elegancko polecam
Opinia pochodzi ze strony forum.nasionakonopi.pl

 

gruby123
Zamówiłem w tym sklepie i czekam na przesyłkę ! Informują na maila w jakiej fazie jest twoje zamówienie a to + ! Sklepik OK ! ;)
I doszło w 3 dni . Koszt zamówienia razem z przesyłką 140 pln. Dorzucili gratisa 3 nasionka ! Bardzo miło z ich strony !
Opinia pochodzi ze strony forum.nasionakonopi.pl

 

pabbloo
dziś przyszło, zamówiłem wtorek:) Wszystko tak jak powinno być+2 gratisy kali mist oczywiscie fem:)zapakowane pierwsza klasa, kazde pestki osobno w poszczegolnym pojemniczu. zamówiłem w tym sklepie 5wr af 5 ak47 i 5 Diesel ryder. wszystkie reg. 3P#1 FEM 3DURBAN POISON FEM. I jak wyżej wspomniałem dostałem 2xkali mist fem:) jestem bardzo zadowolony szybka wysłka zero problemów, miłe zakupy:)
Opinia pochodzi ze strony trawka.org