Medyczna marihuana jest już dostępna w lutym i marcu 2021 r.

Ciekawostki

Jaka jest dostępność medycznej marihuany w tym miesiącu? Red No2 wrócił do aptek, wiemy też jak będzie wyglądała kolejna dostawa od Spectrum Therapeutics czy Aurora Polska. Oto kilka pomocnych informacji dla lekarzy i pacjentów.

Medyczna marihuana jest dostępna w lutym i marcu 2021 r.

Dwa suszone produkty Aurory były dostępne w aptekach w całym kraju przez pierwsze dwa tygodnie lutego.

-Aurora Cannabis Flos 20% THC

-Aurora Cannabis Flos 22% THC

Oba produkty są nadal dostępne i nic nie wskazuje na to, aby miały się skończyć. Jak informowaliśmy wczoraj, pojawiło się wiele zastrzeżeń do produktów Aurory. Zostało to omówione w naszym artykule U T A J.

Przedstawiciel Aurora Polska poinformował nas, że kolejna wysyłka została zaplanowana na połowę marca. Pacjenci dowiedzą się również, że następna dostawa produktów Aurora Poland dotrze do nich w połowie marca. Pacjenci szaleją na punkcie nowej serii, Pedanios 20/Pedanios 22 (odpowiedniki Aurora Cannabis Flos 20/22), która trafiła już do Niemiec. Produkty te będą również dostępne na naszym rynku wraz z kolejną dostawą.

Red No2 dry od Spectrum Therapeutics ponownie dotarł do aptek w połowie lutego. Początkowo był on dostarczany do aptek w dużych miastach przez hurtownie. Teraz jednak powinna być możliwa realizacja recept na terenie całego kraju.

Przedstawiciel Spectrum Therapeutics poinformował nas, że 25 kg suszu Red No2 dotrze do Polski w ciągu kilku najbliższych tygodni. 50 kg ma dotrzeć do marca.