HBO Max wypuści nowy serial animowany, który będzie promował żelki THC

Ciekawostki

Żelki THC będą promować nowy serial animowany, który już wkrótce trafi na antenę HBO Max. Żelki z kannabinoidami będą promować nową produkcję "Close Enough". Żelków będzie kilka wersji, a każda z nich będzie nawiązywać swoim działaniem do jednej z głównych postaci serialu. O czym będzie opowiadał nowy serial, na drugiej stronie?

"Close Enough" to serial komediowy, który skupia się na "małżeństwie, ich pięcioletniej córce i dwóch najlepszych przyjaciółkach/współlokatorkach, które są rozwiedzione". To surrealistyczna komedia o "małżeństwie i ich pięcioletniej córce mieszkających razem, żonglujących pracą i realizujących swoje marzenia, jednocześnie unikając podróżujących w czasie ślimaków i striptizerek oraz morderczych Manekinów." Będzie to jeszcze bardziej zabawne do oglądania po smakołykach z konopi.

Warto zauważyć, że konopie indyjskie nie będą występować w serialu. Teaser również nie zawierał motywu konopi.

Kanha produkuje żele z THC. Zawierają one 10 mg na sztukę. Produkt będzie dostępny w USA tylko w dyspenseriach na terenie Kalifornii oraz za pośrednictwem platformy Eaze. Według producentów, smakołyki są dostępne w kilku smakach. Każda mieszanka ma odzwierciedlać osobowości głównych bohaterów "Close Enough". Serial zadebiutuje na HBO Max już 9 lipca.

serial THCSkoro galaretki

Skoro nie ma tematu marihuany, to po co ten pomysł na jej promocję.

Bardzo ekscytujące było stworzenie kampanii, która Close Enough byłaby autentyczna.

W informacji prasowej Peter Sherman, starszy wiceprezes ds. marketingu programowego w HBO Max, stwierdził te słowa.

Naszym celem przy tworzeniu każdej kampanii jest stworzenie doświadczenia, które jest autentyczne, ekscytujące i zapadające w pamięć. Kanha jest właśnie taką osobą. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą kampanią i nie możemy się doczekać reakcji fanów.

Różne postacie, różne żelki THC

Każdy smak galaretki kojarzy się z innym charakterem. Każdy smak ma inne efekty, tak jak bohaterowie. Oto jak HBO je opisuje.

JOSH: Josh jest fajnym mężem, ojcem i przyszłym światowej sławy projektantem gier. Lubi się zrelaksować ze swoim żelkiem Indica o smaku truskawkowym.

EMILY: Emily, logiczna i dobrze zorganizowana planistka, jest wszystkim, czym Josh nie jest. Jest kochającą matką i silną, pracującą kobietą, która stara się jak najlepiej ogarnąć to wszystko. Emily, zapracowana mama, uwielbia swoją ananasową Sativę.

Alex: Alex jest neurotycznym najlepszym przyjacielem Josha od czasów szkoły średniej. Dzieli mieszkanie z Joshem, Emily, Candice i Bridgette. Alex lubi się relaksować i kontemplować, więc sięga po swoje żelki hybrydowe o smaku arbuza.

BRIDGETTE - Bridgette jest influencerką w mediach społecznościowych, która odnosi sukces, przynajmniej według jej opinii. Jej "praca" to hobby, które miesza z imprezowaniem. Bridgette utrzymuje imprezę w ruchu i robi furorę swoimi różowymi żelkami w proporcji 1 do 1 (THC/CBD).